Προς το περιεχόμενο

Bireli Lagrene And The Chumps Live 91- Metal Earthquake WOO!! AMAZING!!!!

Από dimsonic, 22/05/2021
  • 579 views
  • 9 comments

 

για όλους υπάρχει μια σκοτεινή πλευρά....

 

 

 

  • Like 2

Πρόταση

Σχόλια



Η τεχνικη κ το note choice (αν κ χειροτερο απ'οτι συνηθως.. χα χα) δε μου κανει καθολου εντυπωση. Bireli ειναι αυτος!

Αυτο που μου κανει τρελη εντυπωση ειναι πως ο ηχος, το attitude, το touch κ τα βιμπρατα σε αυτο το κλιπ ειναι 100% σρενταδικα. Μιλαμε κανονικοτατος σρεντας ο τυπος κ στη λεπτομερεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Δεν τον γνωριζω κανεναν απο το βιντεο.

Ακουσα εναν κιθαριστα μαστερ στο νεοκλασικο, τζαζοφερνει αρκετα στις νοτες που χρησιμοποιει. Βιρτουοζος με τα ολα του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
8 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Δεν τον γνωριζω κανεναν απο το βιντεο.

Ακουσα εναν κιθαριστα μαστερ στο νεοκλασικο, τζαζοφερνει αρκετα στις νοτες που χρησιμοποιει. Βιρτουοζος με τα ολα του.

 

Κατα πασα πιθανοτητα κανα μηνα πριν το live αυτο ακουσε κανα δυο νεοκλασσικους, του αρεσαν κ ειπε θα τους μελετησω 2 βδομαδες , να γραψω κανα κομματι να βγω να το παιξω live. Εχω κ τη στρατ να καθεται...

Περα απο την πλακα ο τυπος ειναι τερας. Gypsy swing legend, παιδι-φαινομενο κ πολλες δουλειες του ειναι στο ευρυτερο τζαζ χωρο κ οχι μονο σε στενοτερα gypsy swing πλαισια  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου