Προς το περιεχόμενο

The Most COMPLEX Pop Song of All Time

Από dimsonic, 23/06/2021
  • 2.110 views
  • 16 comments

 

Ζάλη.....

  • Like 2
  • Ευχαριστώ 1

Πρόταση

Σχόλια



gmoukou

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

αυτό το "what?!?" πρέπει να το έχει καλοπροβάρει :classic_tongue:

 

edit: σίγουρα πολύ πολύ ενδιαφέρουσες οι συνδέσεις, αξίζει το 20λεπτο για ιδεούλες.

Επεξεργασμένο από gmoukou
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε

είναι απ αυτά τα σαχλοτράγουδα που δεν τα πιάνει το μάτι σου και λες...τό'χω...

 

Εγώ δεν θα το έπαιζα ακόμα και διαβάζοντάς το. Μόνο μετά από εξαντλητικές πρόβες.

 

"σαχλοτράγουδα" βεβαίως βεβαίως

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Οκ κάνουν μετατροπίες μόνο και μόνο για να λένε ότι κάνουν. Ειδικά αυτό με το ημιτόνιο στο ρεφραίν είναι αρκετά περίεργο. Αλλά και χωρίς αυτές, νομίζω πάλι έχει ενδιαφέρον. Τουλάχιστον δεν είναι οι γνωστές 4 συγχορδίες...

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
6 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

Οκ κάνουν μετατροπίες μόνο και μόνο για να λένε ότι κάνουν. Ειδικά αυτό με το ημιτόνιο στο ρεφραίν είναι αρκετά περίεργο. Αλλά και χωρίς αυτές, νομίζω πάλι έχει ενδιαφέρον. Τουλάχιστον δεν είναι οι γνωστές 4 συγχορδίες...

όταν είναι πολλές σίγουρα. Από την άλλη τις μετατροπίες να τις κάνεις αν δεν έχεις πλούσιο θέμα.

Το ημιτόνιο στο ρεφραιν είναι αρκετά συνηθισμένο (πχ Whitney Houston, δεν ξέρω ποιός τα γράφει). Σίγουρα αποκτάει άλλη αίσθηση. Αλλά αυτό είναι overkill. Παρ όλα αυτά καλό κομμάτι. Όχι το πιό βολικό να τραγουδάει κάποιος στο μπάνιο.

Σίγουρα δουλειά που δείχνει επαγγελματία που κάθεται να γράψει και δεν περιμένει να εμπνευστεί.

  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου