Προς το περιεχόμενο

Keith Richards Demonstrates his 5-String Technique

Από Superfunk, 22/07/2021
  • 1.244 views
  • 15 comments

Πρόταση

Σχόλια



Αυτό που παρατηρώ (και μου κάνει εντύπωση) είναι ότι, παρά την ηλικία του, παίζει στο βίντεο αυτό με πολύ ενθουσιασμό και προσπαθεί να επικοινωνήσει και να μεταδώσει τον ενθουσιασμό του στον συνομιλητή του. Λες και ανακάλυψε κάτι την προηγούμενη το βράδυ, και είναι η πρώτη φορά που το δείχνει σε κοινό. 

Θα μπορούσε, όπως πολλοί άλλοι βετεράνοι, να είναι απλά διεκπεραιωτικός στο παίξιμό του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
51 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

 

Θα μπορούσε, όπως πολλοί άλλοι βετεράνοι, να είναι απλά διεκπεραιωτικός στο παίξιμό του.

 

Ο Κηθ δεν είναι ποτέ διεκπεραίωτικος ,για αυτό και είναι πάντα γεμάτος ζωή και ενέργεια. 

 

Για αυτό και πρέπει όλοι μας να φροντίσουμε ώστε όταν φύγουμε να του αφήσουμε έναν καλύτερο κόσμο για να ζήσει  τα επόμενα 190 χρόνια. 

 

  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
3 ώρες πριν, Superfunk είπε

να ζήσει  τα επόμενα 190 χρόνια. 

 

 

Σε 190 χρόνια θα μπει στην προεφηβεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
2 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Πόσες ολικές μεταγγίσεις αίματος έχουν κάνει αυτοί οι τύποι; 2; 3; Ξέρει κανείς;

 

Εγώ ξέρω ότι ο Lemmy, έχοντας ακούσει για τις περίφημες μεταγγίσεις αίματος των άλλων, πήγε κάποτες σε ένα κυριλέ νοσοκομείο που κάνουν αυτή την δουλειά.

Του έκαναν λοιπόν τις απαραίτητες εξετάσεις οι γιατροί και του είπαν ότι τα όργανά του, είχαν συνηθίσει τόσο πολύ να λειτουργούν με speed, που αν του έκαναν μετάγγιση με καθαρό αίμα, θα πέθαινε αμέσως.

Και έτσι σηκώθηκε κι έφυγε άπρακτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
5 ώρες πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Πόσες ολικές μεταγγίσεις αίματος έχουν κάνει αυτοί οι τύποι; 2; 3; Ξέρει κανείς;

 

Urban myth. 

Αν δεν έχεις διαβάσει το "Life" κάνε το.

Εξηγεί πολλά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου