Προς το περιεχόμενο

Eastwood Airline Tuxedo

Από matawan, 06/11/2021
  • 886 views
  • 9 comments

Είχα μια από αυτές, δυστυχώς την πούλησα. Βρέθηκε ο σύντροφος @Superfunk που προθυμοποιήθηκε να αποχωριστεί τη δίκη του και έγινε το reunion. Έχει αλλάξει τους μαγνήτες καθότι οι original έχουν υψηλό output, αν δεν απατώμαι είναι Wilkinson, έξοχο match ! Ίσως από τα πιο καλοφτιαγμένα όργανα σε αυτό το price range.

  • Like 12

Πρόταση

Σχόλια



Εξαιρετικό παίξιμο και υπέροχος ήχος. Πριν χρόνια είχα παίξει κι εγώ λίγο με αυτή την κιθάρα και μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση.

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε

Την είχα αγοράσει όταν είχε πρωτοβγεί, έπρεπε να φύγει κάποια στιγμή για χρηματοδοτηθεί αποτυχημένη δαπανηρή αγορά vintage οργάνου και από τότε δεν την ξέχασα, αν δεν κάνω λάθος κάποια στιγμή ήρθα σε επικοινωνία με τον αγοραστή για να την πάρω πίσω. Τελικά ήρθε τώρα το πλήρωμα του χρόνου και ήρθε πάλι μια στα χέρια μου. Σεταρισμενη επίσης δια χειρός SF, αυτή παίζει μόνη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Η κιθάρα αυτή πήγε στα κατάλληλα χέρια. 

Είναι για παίκτες ολκής και όχι για αλμπάνηδες σαν και εμένα. 

Χαίρομαι που πήγε στα χέρια του συναγωνιστή Matawan αν και μου χρωστά tracks και η δισκογραφική περιμένει  :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
14 ώρες πριν, Superfunk είπε

αν και μου χρωστά tracks και η δισκογραφική περιμένει  :)


Το παγκόσμιο recognition και τα αμύθητα πλούτη θα πρέπει να περιμένουν μερικές ακόμη ώρες ! 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου