Προς το περιεχόμενο

The Sting Interview

Από Superfunk, 22/11/2021
  • 2.055 views
  • 26 comments
  • Like 2

Πρόταση

Σχόλια



ψιλοάκυρη η συνέντευξη...

 

άρχισε να τον ρωτάει πως πας από dorian σε lydian και ο άλλος του είπε μού'ρχονται, πάω μια βόλτα στον κήπο και μού'ρχονται τα μετά....

Στο τέλος αρκέστηκε να ρωτάει ποιό τραγούδι σ αρέσει...

Από την άλλη o Dominic κοιμάται όρθιος και βαριέται του κερατά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Ίσως η ωραιότερη και πλέον ενδιαφέρουσα συνέντευξη που έχω δει ποτε.

Είσαι σίγουρος ότι την είδες ολόκληρη?

Ή ότι τουλάχιστον είδαμε την ίδια συνέντευξη?

 

:)

Επεξεργασμένο από Superfunk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
51 λεπτά πριν, dimsonic είπε

ψιλοάκυρη η συνέντευξη...

 

άρχισε να τον ρωτάει πως πας από dorian σε lydian και ο άλλος του είπε μού'ρχονται, πάω μια βόλτα στον κήπο και μού'ρχονται τα μετά....

Στο τέλος αρκέστηκε να ρωτάει ποιό τραγούδι σ αρέσει...

Από την άλλη o Dominic κοιμάται όρθιος και βαριέται του κερατά.

Είσαι λίγο....τόσο δα....υπερβολικός νομίζω. 

 

Προφανώς δεν έχουμε όλοι τα ιδια expectations. 

 

Εγώ την ευχαριστήθηκα πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
21 λεπτά πριν, mpamps είπε

Εγώ την ευχαριστήθηκα πάντως. 

 

Ειδικά τα σημεία για τον Bach και τους  Beatles ήταν απολαυστικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Την είδα εχθές το βράδυ και μου άρεσε πολύ. Κυρίως το πόσο επιφυλακτικός στα όρια παρεξήγησης είναι στην αρχή ο Sting αλλά και ο Miller και πώς ανοίγονται σιγά σιγά και τελικά καταλήγουν να απολαμβάνουν την κουβέντα.

 

Όσον αφορά αυτό που λέει ο dim από πάνω, απλά συνέβη αυτό που γίνεται σε όλες τις περιπτώσεις ιδιοφυιών μουσικών. Την ώρα που γράφουν κάτι, δε σκέφτονται "α, ωραία ακούγεται το ύφεση 6 εδώ και μετά λέω να κάνω μια μετατροπία σε λόκριαν". Απλά τους βγαίνουν και μετά έρχονται οι δάσκαλοι και οι αναλυτές και περιγράφουν τι έγινε.

 

Ο Beato τον ψάρεψε λιγάκι για να του αποσπάσει κανά quote θεωρίας (και καλά έκανε, δάσκαλος μουσικής είναι ο άνθρωπος) αλλά ο Sting δεν μπήκε στο παιγνίδι και του είπε ακριβώς αυτό που συμβαίνει: ότι έτσι του ήρθε εν ολίγοις.

  • Συμφωνώ 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου