Προς το περιεχόμενο

VHS: Rolling Stone Presents Twenty Years of Rock & Roll (1987)

Από Πάνος Χελιδόνης, 18/12/2021
  • 157 views
  • 7 comments

Το θυμάστε αυτό; Το 1992 μεταδόθηκε απο το mega channel στη ελλάδα και μετατόπισε τον υπαρξιακό μου άξονα. Ήμουν 14 χρονών και μόλις που είχα αρχίσει να την ψάχνω με την Ροκ.. Το είχα γράψει στο βίντεο και το αντιμετώπιζα σαν έναν βασικό οδηγό προς ναυτιλομένους. Αυτό και τη δισκοθήκη βινυλίων του πατέρα μου βέβαια. Το εντόπισα σήμερα και το ξανάδα, ύστερα απο 36 χρόνια. Ανατριχίλα..

• Ευχαριστώ 1

Πρόταση

Σχόλια

εγώ έχω βιντεοκασέτα το anthology των beatles. Όταν βγήκε ήταν κάτι ανάλογο με το Get back τώρα. Κάθε εβδομάδα ένα μέρος

• Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
33 λεπτά πριν, LK είπε

Την δική σου βιντεοκασέτα βρες και δες.

Από το youtube δεν έχει πλάκα.

Μέχρι το 2007 την είχα κρατήσει. Μετά αποσυνετέθη και την πέταξα..

32 λεπτά πριν, dimsonic είπε

εγώ έχω βιντεοκασέτα το anthology των beatles. Όταν βγήκε ήταν κάτι ανάλογο με το Get back τώρα. Κάθε εβδομάδα ένα μέρος

Αυτό το είχα αγοράσει official release απο Αγγλία και αφού το αποστήθισα κυριολεκτικά, το χάρισα στον Δημήτρη (Αρναούτη) ο οποίος το έχει ακόμα απ'όσο ξέρω

19 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Μέχρι το 2007 την είχα κρατήσει. Μετά αποσυνετέθη και την πέταξα..

Αυτό το είχα αγοράσει official release απο Αγγλία και αφού το αποστήθισα κυριολεκτικά, το χάρισα στον Δημήτρη (Αρναούτη) ο οποίος το έχει ακόμα απ'όσο ξέρω

αργότερα πήρα και τα cd και την σειρά των dvd. Είμαι κάπως...φανατικός

IP.Board Videos by DevFuse

• Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Κανονισμοί της σελίδας.