Προς το περιεχόμενο

"Είναι απαραίτητο για έναν κιθαρίστα, ηλεκτρικής και κλασσικής, να έχει μακριά νύχια?" (#345)

Από ioannisanastassakis, 21/03/2022
  • 410 views
  • 5 comments

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του noiz.gr.

 

Στο σημερινό επεισόδιο Ask The Guitar Coach μιλάω για ένα θέμα που αφορά την τεχνική.

Πιο συγκεκριμένα η ερώτηση που μου στείλανε είναι η εξής:

 

"Είναι απαραίτητο για έναν κιθαρίστα, ηλεκτρικής και κλασσικής, να έχει μακριά νύχια?"

 

Αν έχετε κάποια απορία μην διστάσετε να την γράψετε από κάτω.

Πρόταση

Σχόλια

Για ποιο λόγο οι ερωτήσεις, του κατά τα άλλα συμπαθέστατου Γιάννη, γίνονται όλο και ποιο ανόητες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
2 ώρες πριν, Nestoras είπε

Για ποιο λόγο οι ερωτήσεις, του κατά τα άλλα συμπαθέστατου Γιάννη, γίνονται όλο και ποιο ανόητες;

"Content"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Στις 23/3/2022 στις 3:05 ΜΜ, Nestoras είπε

Για ποιο λόγο οι ερωτήσεις, του κατά τα άλλα συμπαθέστατου Γιάννη, γίνονται όλο και ποιο ανόητες;

 

Γεια σου Νεστορα - προσπαθω να απαντω σε οποια ερώτηση μου στέλνουν που μπορει να ειναι έστω και ΛΙΓΟ χρήσιμη... εννοειτια οτι δεν θα ειναι ολες οι ερωτησεις (και οι απαντησεις) για ολους 🙂

 

Η συγκεκριμενη παντως ερωτηση μου εχει γινει πραγματικα πολλες φορες, ισως λογω της ενασχολησης μου και με το flamenco

Επεξεργασμένο από ioannisanastassakis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε


IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου