Προς το περιεχόμενο

SIGNATURE ARTISTS WANTED - Endorsement Competition

Από Nekkon, 07/05/2022
  • 348 views
  • 3 comments

Είναι ένας διαγωνισμός που άρχισε προχθές από την εταιρία κατασκευής αξεσουάρ για κιθάρα Osiris accessories που βρίσκεται στη Βουδαπέστη. Δεν τους ήξερα, αλλά μπήκα στο site τους (https://osirisaccs.com) και τα παλικάρια φαίνεται πως έχουν κάνει την πένα επιστήμη 😅. Στην ουσία πρέπει να ντύσεις με κιθάρες ένα backing track 40 δευτερολέπτων σε Dm, F, G (νομίζω) με ό,τι μουσική θες και κερδίζεις χορηγία πένες όπως τις θες εσυ. Από ότι είδα έχουν ήδη έναν Έλληνα στο ρόστερ τους. Δε με βλέπω να κερδίζω (η κυνική πλευρά μου υποστηρίζει ότι δεν πρέπει απλά να είσαι καλός μουσικός αλλά και να έχεις και following στα social media γιατί δεν κοιτάνε να κάνουν ψυχικό αλλά να μεγαλώσουν την εταιρία τους), οπότε αν ενδιαφέρεται κανείς από εδώ εμένα μου φαίνεται καλή περίπτωση, έστω και απλά για τη φάση!

Πρόταση

Σχόλια

gkourmoul1

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Φαντάζομαι τώρα τον dim να διαβάζει περί διαγωνισμού για signature κιθαριστα, και να αναφωνεί "επιτέλους, ήρθε η ώρα μου!"

 

Και μόλις λίγο παρακάτω βλέπει ότι δε πρόκειται για signature telecaster, αλλα... για πένες (δεν χρησιμοποιεί πένες)...😄

Επεξεργασμένο από gkourmoul1
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
dimsonic

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

21 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Φαντάζομαι τώρα τον dim να διαβάζει περί διαγωνισμού για signature κιθαριστα, και να αναφωνεί "επιτέλους, ήρθε η ώρα μου!"

 

Και μόλις λίγο παρακάτω βλέπει ότι δε πρόκειται για και μια signature telecaster, αλλα... για πένες (δεν χρησιμοποιεί πένες)...😄

 

βασικά, τώρα μετα την καραντίνα δε θα έχω χρόνο για τίποτα έχοντας χάσει μια βδομάδα

Από την άλλη δεν θεωρώ τον εαυτό μου πλέον κιθαρίστα. Θεωρώ ότι μπορώ να πιάσω μια κιθάρα και να συνοδέψω ή να play along σε αρκετά ικανοποιητικό επίπεδο ώστε να ξεγελάσω κάποιους. Χρησμοποιώ σε πολύ μεγάλο βαθμό το αυτί για να καλύψω τα όποια κενά έχουν συσσωρευτεί.

Απο εκεί και πέρα άμα μου δώσεις τα lego κάτι ενδιαφέρον θα φτιάξω.

Μ αυτά και με κείνα περάνει η ώρα.

 

α και έχω να πιάσω κιθάρα (για να παίξω-όχι για να τακτοποιήσω) πάνω από ένα μήνα. (Όταν θα το κάνω θα κοιτάξω να πατήσω το rec πριν και θα το ανεβάσω σαν πρότζεκτ unedited - μου αρέσει πολύ σαν ιδέα)

 

 

τώρα είδα οτι αυτός είναι ό,τι απέμεινε από τον Τσαπμαν.

Ούτε από το απέναντι πεζοδρόμιο δεν θα περάσω...

 

 

και μιλάμε πολύ χουβαρνταλίκι!

 

ολόκληρη πένα ρε σεις! Εδώ πας στο μπεργκεράδικο και λες "΄δωσε μου μισό κοτόπουλο!"

Επεξεργασμένο από dimsonic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
11 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Όταν θα το κάνω θα κοιτάξω να πατήσω το rec πριν και θα το ανεβάσω σαν πρότζεκτ unedited - μου αρέσει πολύ σαν ιδέα

 

Καλή ιδέα πέταξες. Λέω να κάνω το ίδιο, μη πιω τον καφέ ξεροσφύρι... 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε


IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου