Προς το περιεχόμενο

"Είμαι αρχάριος κιθαρίστας, ποιo είναι το “κόλπο” για να γίνω προχωρημένος γρήγορα?" (#363)

Από ioannisanastassakis, 10/06/2022
  • 602 views
  • 3 comments

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους!

 

Αυτή ίσως είναι η ερώτηση που λαμβάνω περισσότερο από κάθε άλλη σχετικά με την βελτίωση στην κιθάρα!
Τελικά υπάρχει κάποιο “κόλπο” ώστε να μπορεσεί κάποιος αρχάριος κιθαρίστας να γίνει προχωρημένος γρήγορα και σβέλτα;

 

Ελπίζω το σημερινό βίντεο να βοηθήσει όσους έχουν παρόμοια απορία. Για οποιοδήποτε σχόλιο, μην διστάσετε να γράψετε από κάτω.

 

Καλό τριήμερο!
 

Πρόταση

Σχόλια

  Πάντως αν δεν έβγαζα τα μάτια μου με όλες αυτές τις ανόητες μπουρμπουλήθρες που καθόμουν και ανεβοκατέβαζα επί ώρες στις πάλαι ποτέ "χρυσές" εποχές των κολάν και των eyeliner, και χρόνο θα είχα κερδίσει, και καλύτερος κιθαρίστας θα ήμουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Στις 10/6/2022 στις 8:12 ΜΜ, manosx είπε

  Πάντως αν δεν έβγαζα τα μάτια μου με όλες αυτές τις ανόητες μπουρμπουλήθρες που καθόμουν και ανεβοκατέβαζα επί ώρες στις πάλαι ποτέ "χρυσές" εποχές των κολάν και των eyeliner, και χρόνο θα είχα κερδίσει, και καλύτερος κιθαρίστας θα ήμουν.

 

Νομιζω οτι ολοι μας το εχουμε κανει αυτο με τις μπουρμπουληθρες! 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε


IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου