Προς το περιεχόμενο

mountains

Από komis dracoulas, 17/10/2022
  • 162 views
  • 2 comments

komis music !

• Like 2

Πρόταση

Σχόλια

Ωραίος ήχος και πολύ ωραίες ιδέες! Το timing σε κάποια σημεία θα μπορούσε να είναι καλύτερο σε 2-3 σημεία στα σόλο όργανα, αλλά σε γενικά πλαίσια είναι αρκετά καλό.

Νομίζω παραέχεις compressάρει/limitάρει τη drums, με αποτέλεσμα η μπότα να ρίχνει πολύ το επίπεδο όταν χτυπάει. Επίσης από το 3:02 και μετά μπαίνει ένα έξτρα ghost ταμπούρο που μου ακούγεται εκτός ρυθμού και feel. Κάτι γυρίσματα επίσης. Τέλος, από το 5:00 και μετά, το πιατίνι αλλάζει και πέφτει στο ασθενές μέτρο αντί στο ισχυρό που είναι το επόμενο, όπως ακούγεται στο υπόλοιπο κομμάτι δηλαδή. Αυτό το κάνει να μην ταιριάζει με τις αλλαγές στις συγχορδίες από πίσω, αλλά αν το ήθελες έτσι όλα οκ.

• Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε

Με τιμα παρα πολύ που ακουσες τοσο προσεκτικα το κομματι ! Που μου αφιερωσες τον χρονο σου να ακουσεις αλλα και να μου γραψεις τις παρατηρησεις σου !! χαιρομαι πολυ επισης που σου αρεσε!!Με τιμα πραγματικα φιλε μου, σε ευχαριστω πολύ !!! 

Επεξεργασμένο από komis dracoulas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε

IP.Board Videos by DevFuse
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου