Προς το περιεχόμενο

Ambient Evocative electronic music with Alesis Andromeda pads / felt piano / Space reverb

Από Dimitris Pap, 31/12/2022
  • 475 views
  • 8 comments

Καλησπέρα Καλή χρονιά πάντα με Υγεία Και Χαρά

μετά το 2ο λεπτό Alesis Andromeda Custom Pads με Space reverb.

  • Like 8

Πρόταση

Σχόλια



Ωραίο Δημήτρη! Μπράβο!

 

Εκτός από το κομμάτι μου άρεσε το set up σου και η εικόνα από τον χώρο σου, ακόμα και ο φωτισμός. (Εκτός από τα καλώδια τα οποία παραμένουν ένα δυσεπίλυτο πρόβλημα για όλους μας)

 

Αν έχεις χρόνο κάνε μια παρουσίαση του χώρου και των μηχανημάτων σου, νομίζω ότι όλοι θα χαρούμε να δούμε περισσότερα :)

 

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
4 ώρες πριν, roberto30 είπε

Ωραίο Δημήτρη! Μπράβο!

 

Εκτός από το κομμάτι μου άρεσε το set up σου και η εικόνα από τον χώρο σου, ακόμα και ο φωτισμός. (Εκτός από τα καλώδια τα οποία παραμένουν ένα δυσεπίλυτο πρόβλημα για όλους μας)

 

Αν έχεις χρόνο κάνε μια παρουσίαση του χώρου και των μηχανημάτων σου, νομίζω ότι όλοι θα χαρούμε να δούμε περισσότερα :)

 

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ,,,, αυτό με τα καλώδια ..... είναι θέμα διότι όλο αλλάζω το routing  και τον εξοπλισμό,  όποτε τα τακτοποιώ μετά από λίγες μέρες πειραματισμών , πάλι χάλια γίνονται . Προσπαθώ να δώσω βάση στην μουσική περισσότερο από το studio. Αυτό προτείνω πάντα και σε νεότερα παιδιά που με ρωτάνε. Συγκέντρωση στη μουσική δημιουργία και λιγότερο στα μέσα. . . Αφού λοιπόν συμμαζέψω την κατάσταση εδώ με τα καλώδια και την τακτοποιηση ,θα προσπαθήσω να κάνω μία παρουσίαση του χώρου , μέσο video ή φώτο ....  επιφυλάσομαι και ευχαριστώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου