Προς το περιεχόμενο

The Winery Dogs - Mad World (Official Music Video)

Από Nekkon, 06/01/2023
  • 1.123 views
  • 19 comments

Richie Kotzen

Billy Sheehan

Mike Portnoy

 

3 ταλαντούχοι σούπερσταρ, αλλά δε με ενθουσιάζει το τραγούδι, ούτε τα άλλα τους. Please prove me wrong 

Πρόταση

Σχόλια



Prove me wrong στο οτι δε σ'ενθιουσιαζουν τα τραγουδια τους? 

ΠΩΤΣ ΓΚΕΝΕΙΝ ΑΥΤΟ? Οριστε ας προσπαθησω. Εμενα μου αρεσε! Κ αυτο κ κανα δυο αλλα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Μερικές σκόρπιες σκέψεις:

 

Πολύ Cornell-like η χροιά του Kotzen, το οποίο δε με χαλάει καθόλου.

Το κομμάτι δεν είναι κακό.

Ο Portnoy δε μου κολλάει  με αυτό το είδος της μουσικής.

Δε μου αρέσει η παραγωγή. Αλλά δε μπορώ να προσδιορίσω τι με χαλάει. Σαν να είναι συνέχει τσίτα.

Πού είναι η Tele Richie?

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Ενταξει εκανα λιγο πλακα με το οτι δηλωνεις πως δε σ'ενθουσιαζουν τα κομματιατ'ς κ μετα λες προυβμη ρονγκ. Το οποιο ειναι λιγο παραδοξο. Δηλαδη θ'αρχισουν να σ'ενθουσιαζουν μ'επειχηρηματα? 

 

Τωρα στα αλλα συμφωνω απολυτως. Ουτε εμενα μ'ενθουσιαζουν. Καποια, μαλλον προς τα λιγα, μ'αρεσουν (οπως αυτο που εβαλες) . 

 

Το περιεργο ειναι πως ειμαι φαν του Μπιλι (κ κυριως των MR Big), ο Πορτνου ειναι πισω απο τρια υπερ-αγαπημενα αλμπουμ (Images, Awake κ Falling) κ γενικα μ'αρεσει αλλα δε με τρελαινει κ τελος λατρευω Ριτσι. Κυριως σαν παιχτη (μαλλον σαν υπερπαιχτη) αλλα κ σαν τραγουδοποιο. Σαν φωνη παλια με αρεσε τωρα οχι τοσο. Αυτο που εβαλες μου θυμιζει πιο πολυ τα προσωπικα του παρα Γουαηνερη γι'αυτο μ'αρεσει.

 

Για καποιο λογο παρ'οτι στα χαρτια ειναι σουπερ, παροτι οι 2 απ'τους 3 γραφουν καλα (ο Μπιλι δε ξερω τι κρεντιτς εχει σαν songwriter στην καριερα του, δε το εχω ψαξει) πρακτικα χωρις να ειναι κακο... δε με τρελαινει. Τα παιξιματα ειναι σουπερ αλλα δε φτανουν, που και παλι με αυτα που εχουν παιξει στο παρελθον.... Τεσπα Γουστα ειναι αυτα

 

ΥΓ: Η Τελε του εχει γουρουνομπρατσο λες γι'αυτο να την αφηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Αυτό είναι το 'παραπονο' μου με τον κοτζεν... Τρομερός κιθαρίστας, τρομερή φωνή, δεν έχει γράψει ούτε ένα τραγούδι που να με ενθουσιάσει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου