Προς το περιεχόμενο

"6 Pedal Myths" JHS VLOG

Από Yannis Methenitis, 18/01/2019
  • 820 views
  • 5 comments

Υπάρχουν 2 σχολές κατασκευαστών... Αυτοί που διατηρούν το νέφος και πάνω του χτίζουν και αυτοί που είναι πιο ορθολογιστές και ανοιχτοί (όπως ο κύριος JHS), που μοιράζονται το φως. Αυτό δεν σημαίνει πως η πρώτη κατηγορία δεν φτιάχνει καλά εφέ, όμως κεφαλοποιεί πάνω στην νεραϊδόσκονη και το vintage.

 

Στο παραπάνω βίντεο αναφέρονται 5-6 μύθοι που είμαι σίγουρος ότι όλοι εδω έπαψαν να πιστεύουν πια.

  • Like 2

Πρόταση

Σχόλια

O Josh είναι ωραίος τύπος και απ' ότι φαίνεται μέγας γνώστης. Πολλοί δεν τον συμπαθούν. Πιθανά να είναι μέλος κάποιας θρησκευτικής οργάνωσης. Μου είναι παντελώς αδιάφορο. Ότι πετάλι του έχω ακούσει (ΑΤ, Μorning glory, ...) είναι απλά killer. Στη συλλογή μου έχω το ΑΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε

αυτά που λέει τα έχω ακούσει αρκετές φορές και τα έχω διαπιστώσει τα τελευταία 15 χρόνια με την συνεχή ενασχόληση με diy κατασκευές και ψάξιμο στο νετ.

Αλλά φαίνεται ωραίος τύπος και τα λέει και κατανοητά χωρίς να θέλει σώνει και καλά να σε τραβήξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε


IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου