Προς το περιεχόμενο

Kiesel Artists Mega Jam

Από Stel Andre, 15/09/2019
  • 729 views
  • 5 comments

Καλησπερα σε ολους! Μετα απο πολλους μηνες δουλειας, ετοιμασα το μεγαλο Kiesel Artists Jam στο καναλι μου. 21 παικτες, πολλα σολιδια, τρομεροι παικταραδες.. Δειτε το!

  • Like 2

Πρόταση

Σχόλια

  • Administrator

Μα τι ταύτιση! Ολοι παικταράδες.

Δεν ξέρω πιο ήταν το ζητούμενο αλλά νομίζω δεν ξεχώρισε κανείς.

Ιδιος ήχος, ίδια φρασεολογία.

Πολύ ειδικό το artist roster της Kiesel.

 

Μπράβο για το βίντεο αν το "συναρμολόγησες" εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
  • Guru

Δεν το άκουσα ακόμη, αλλά θυμήθηκα την κουβέντα που είχαμε περι Youtube, μουσικής και ομογενοποίησης, πρόσφατα.

Μόλις βρεθώ με λίγο χρόνο και ακουστικό χώρο, θα το πράξω άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε

ο καλυτερος για μένα ο Michael Hermes.

Chrys Johnson?, sorry αλλά μπορω να παίξω ότι παίζει άνετα. Kenny Gerbick το ίδιο.

 

Για αυτο και σε ρώτησα αν θα μπορούσα να τσιμπήσω και εγω καμια Kiesel-ούλα με προνομιακές διευκολύνσεις 🙂

Επεξεργασμένο από rgxinap
Συνδέστε για να σχολιάσετε

guitar Olympics. 

 

παιχταράδες οντως οι περισσότεροι.

Κάθε φορά που ακούω τετοια σολίδια  καταλαβαίνω πως ξεχώρισαν σατριανι, βαι κλπ. Είναι "εύκολο" να παίζεις τις κλίμακες γρήγοραπανω κατω ή να "κολλας" έτοιμες φρασεις, που μπορεί να ναι και δύσκολες φυσικά, αλλα ειναι απίστευτα δύσκολο να φτιάξεις ριφς/θέματα/μελωδίες που να σου μείνουν. 

 

Το ακουσα με προσοχή, με εντυπωσιασαν πολλα απο τα παιδιά, αλλα δε μου έμεινε τπτ. Κάτι σαν γυμναστικές επιδείξεις ενα πραμα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε


IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου