Προς το περιεχόμενο

Pawn Stars: Guitar Greats | History

Από vagelism, 28/12/2018
  • 1.525 views
  • 10 comments

θα σας αρεσει

  • Like 1

Πρόταση

Σχόλια



  • Guru

https://www.julienslive.com/m/lot-details/index/catalog/142/lot/59252/VIC-FLICK-OWNED-AND-PLAYED-1961-FENDER-STRATOCASTER?url=%2Fm%2Fsearch%3Fkey%3D%26cat%3D1581

 

 

Sometimes you win sometimes you lose

Μου έκανε εντύπωση το "original" που ειπώθηκε για τη Strat του 61 με Hot rails, jumbo ταστα και απ' ό,τι φαίνεται και refinished.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
  • Administrator

T

13 λεπτά πριν, Πνοή και Νύξη είπε

Μου έκανε εντύπωση το "original" που ειπώθηκε για τη Strat του 61 με Hot rails, jumbo ταστα και απ' ό,τι φαίνεται και refinished.

Το original αφορούσε το "owned and played by guitarist Vic Flick", νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
  • Guru
19 λεπτά πριν, yameth είπε

Το original αφορούσε το "owned and played by guitarist Vic Flick", νομίζω.

Bασικά δεν είπε πουθενά original. ΄Ήταν η λαχτάρα μου να κράξω για τον hot rails και την μονδέρνα θήκη στην '61. My bad. Συγγνώμη για τo κακό influencing.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
1 hour ago, Πνοή και Νύξη said:

Bασικά δεν είπε πουθενά original. ΄Ήταν η λαχτάρα μου να κράξω για τον hot rails και την μονδέρνα θήκη στην '61. My bad. Συγγνώμη για τo κακό influencing.

 

 

καλά τα είπες, αλλά και εγώ θα γουστάριζα την κιθάρα για την αύρα που κουβαλούσε και όχι την οριτζινάλιτυ...

 

 

αλλά κι ο άλλος 600 χιλιάρικα για την κιθάρα του Τζίμυ....χαλαρά θα έπαιρνα του Βικ

Επεξεργασμένο από dimsonic
Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου