Προς το περιεχόμενο

ΑΝΤΙΓΟΝΗ Ρίζα Χ.

Από Nestoras, 23/12/2019
  • 4.724 views
  • 34 comments

Δεν θέλω βα γράψω σχόλια. Αν θέλετε γράψτε εσείς. Θετικά ή υπερθετικά. Πλάκα κάνω 

  • Like 7

Πρόταση

Σχόλια



Μ’αρεσει. 

Εχει ψυχή και αυτό μετράει παρα πολύ. 

 

Μου άρεσε εξαιρετικά το γύρισμα της φωνής στο 4:01 αλλά και αρκετά διάσπαρτα σημεία από το σόλο της κιθάρας. 

Ίσως να είχα μια-δυο ενστάσεις στο θέμα της μίξης αλλά αυτό είναι καθαρα θέμα προσωπικού γούστου και ποια ηχοχρώματα ερεθίζουν περισσότερο το αυτί μου.

 

Μπράβο σας!

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
17 ώρες πριν, gmoukou είπε

Μ’αρεσει. 

Εχει ψυχή και αυτό μετράει παρα πολύ. 

 

Μου άρεσε εξαιρετικά το γύρισμα της φωνής στο 4:01 αλλά και αρκετά διάσπαρτα σημεία από το σόλο της κιθάρας. 

Ίσως να είχα μια-δυο ενστάσεις στο θέμα της μίξης αλλά αυτό είναι καθαρα θέμα προσωπικού γούστου και ποια ηχοχρώματα ερεθίζουν περισσότερο το αυτί μου.

 

Μπράβο σας!

Ευχαριστώ g που το ακουσες (είναι και μεγάλο σε χρόνο) και για το σχόλιο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε

Μου άρεσε παρα πολύ.

Από κάθε άποψη θα έλεγα.

Γενικά έχει κάτι ελκυστικό, είναι ισορροπημένο, μια άρτια παραγωγή με προσεγμένες τις μικρές λεπτομέρειες που χρειάζονται.

Συνθετικά έχει την απλότητα που πρέπει με τα απαραίτητα ελληνικά στοιχεία στα σόλα, ενδιαφέροντες στίχους ωραία ερμηνεία.

Φαίνεται ότι έπεσε δουλειά.

 

λίγο κάπου παραμορφώνει το Β3...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
1 ώρα πριν, dimsonic είπε

Μου άρεσε παρα πολύ.

Από κάθε άποψη θα έλεγα.

Γενικά έχει κάτι ελκυστικό, είναι ισορροπημένο, μια άρτια παραγωγή με προσεγμένες τις μικρές λεπτομέρειες που χρειάζονται.

Συνθετικά έχει την απλότητα που πρέπει με τα απαραίτητα ελληνικά στοιχεία στα σόλα, ενδιαφέροντες στίχους ωραία ερμηνεία.

Φαίνεται ότι έπεσε δουλειά.

 

λίγο κάπου παραμορφώνει το Β3...

 

Ευχαριστώ Δημήτρη. Από τα κομμάτια που έχει γράψει ο Σέμης μου αρέσει πιο πολύ. Και αυτή η εναλλαγή φωνής με τον Μανό τη βρίσκω σούπερ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Μου άρεσε πάρα πολύ, και κάτι μου θύμισε έντονα, αλλά δεν μπορώ να το βρω.

Δεν ενθουσιάστηκα από την μελωδική γραμμή των φωνητικών, όμως ειδικά κιθάρες και μπασοτύμπανο σκοτώνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου