Προς το περιεχόμενο

teleclaster!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τη Harley Benton δεν ξέρω. Για τη Squier Affinity Tele δε μπορώ παρά να μιλήσω με τα καλύτερα λόγια! Ήταν η πρώτη μου τέλε και αν αναλογιστεί κανείς τα χρήματα που κοστίζει είναι πολύ καλό όργανο! Αν θες κάνε ένα search στο φόρουμ (ή περίμενε ως το πρωί που θα ξυπνήσει ο vlade) και θα δεις ότι το θέμα Squier Affinity Tele έχει συζητηθεί πολλές φορές και μάλιστα έχουν ειπωθεί τα καλύτερα λόγια (με πολλές τεχνικές λεπτομέρειες). Επίσης τη squier μπορείς πολύ εύκολα να τη βρεις να τη δοκιμάσεις σε διάφορα κιθαρομάγαζα γι να σχηματίσεις και προσωπική άποψη.

 

Με δυο λόγια, αν μπορείς να διαθέσεις τα 60 € παραπάνω που κοστίζει η squier, κάντο χωρίς δεύτερη σκέψη! Αν όχι, κάνε ελάχιστη υπομονή να τα μαζέψεις και πάρτην!

 

Edit: Αρχικά είχα γράψει "Για τη Squier Affinity Tele δε μπορώ να μιλήσω με τα καλύτερα λόγια!" πράγμα που σωστά επεσήμαναν οι από κάτω ότι δεν έχει νοηματική συνάφεια με το υπόλοιπο κείμενο. Σόρυ... μ@λ@κί@ είχα γράψει! :-X :-X :-X Απλά προσέθεσα το "παρά".

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκδοχή 1: Για τη Harley Benton δεν ξέρω. Για τη Squier Affinity Tele δε μπορώ να μιλήσω με τα καλύτερα λόγια!

 

Εκδοχή 2: Για τη Harley Benton δεν ξέρω. Για τη Squier Affinity Tele δε, μπορώ να μιλήσω με τα καλύτερα λόγια!

 

 

Ένα κόμμα (και με τις 2 εννοιες) μπορεί να κάνει μεγάλη διαφορά...;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω την squier και ειμαι 100% ευχαριστημένος και ηρθε και με ΤΕΛΕΙΟ setup, μονο τις χορδες κατεβασα εγω παρα πολυ χαμηλα και η κιθαρα δεν τασταρει πουθενα (με το παιξιμο που κάνω εγω)

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H squier θα σου το προσφέρει αυτό (ψάξε λίγο που είπαμε και χτες...)!

 

Τώρα που το πρόσεξα, διόρθωσε και τον τίτλο του θέματος.

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η squier ολο κ κατι απο τελε ηχο θα σου προσφερει.για την αλλη δεν πιστευω...

100% ηχο tele δινει και η harley benton.την εχω ;)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου