Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο www.musicstore.de


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 5 μήνες αργότερα...
  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλησπέρα σε όλους...ξεθάβω το θεματάκι προς ενημέρωσιν.....

Βολτάροντας απο musicstore έπεσα πάνω σε αυτή : http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/MusicStore-MusicStoreShop-Site/en_EN/-/GRD/ViewProductDetail-Start?ProductRef=GIT0004518-000%40MusicStore-MusicStoreShop

και είπα να την εντάξω στην ομάδα των πειραματόζωων μου...!!! ;D

Η αγορά έγινε Τετάρτη βράδυ 2/12 με χρεωστική Alpha Enter Visa, ( την οποία κατά την αγορά δήλωσα σαν visa). Η επιβεβαίωση αγοράς ήρθε ακαριαία (σχεδόν) στο mail μου, και 15' λεπτά αργότερα (χρειάστηκε να πάω μεχρι το ATM της τράπεζας μια και δεν έχω e-banking ) διαπίστωσα πως είχε γίνει και η χρέωση του λογαριασμού.

Η κιθάρα έφυγε απο το κατάστημα Πέμπτη 3/12, μεσημέρι στις 12.00, και η ups μου έστειλε αμέσως mail αναφέροντας πιθανή ημερομηνία παραλαβής Παρασκευή 11/12. Η κιθάρα ήρθε τελικά σήμερα Τετάρτη 9/12 (5 εργάσιμες!!!)  στις 11.30 το πρωϊ σε απίστευτη συσκευασία, που με εξέπληξε...

-ex- grave digger................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου το μαγαζι ειναι super.

Εγω αγοραζω πολυ συχνα απο εκει και παντα με αντικαταβολη.Μεχρι τωρα δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα και μεσα σε 6 ημερες ειναι παντα εδω (Πατρα).

Οι κιθαρες που εχω παρει απο εκει αψογες μιας και ηταν απο τα ακριβα σχετικα πραγματα που εχω αγορασει απο εκει (1450€ και 1750€ η καθε μια) και σε συσκευσια σουπερ.

Ενταξει οτι μπορει να συμβει και κανενα κουλο που και που ειναι φυσιολογικο μεσα στις τοσες παραγγελιες και στα τοσα προιοντα.

Και ψωνιζοντας απο Ελλαδα υπαρχουν παρατραγουδα με τη διαφορα οτι ειναι πιο αμεση η επαφη ετσι ωστε να ληθει το οποιοδηποτε προβλημα προκυψει.

 

Αυτα απο εμενα χωρις να παιρνω ποσοστα επι των πωλησεων ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικη εμπειρια

παραγγελνω τεταρτη κιθαρα την επομενη τριτη την ειχα σε αψογη συσκευσια

 

το μονο μειον

δεν με ειχαν ενημερωσει για την αλλαγη στο χρωμα της κιθαρας, δηλ tην ηθελα μαυρη αλλα δεν ημουν σιγουρος αν ηταν on stock για αυτο ζητησα εναλλακτικη κοκκινη με email απαντηση δεν ελαβα . ανοιγω την θηκη και την βλεπω κοκκινη επαθα ψιλο σοκ γιατι δεν με ειχαν ειδοποιησει  δεν με πειραξε που ηταν κοκκινη μονο που δεν το ηξερα, ισα ισα καλυτερα κοκκινη μου αρεσει πιο πολυ τελικα :)

 

η κιθαρα που αναφερομαι ειναι gibson sg

 

πληρωσα με αντικαταβολη

tube tube tube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου