Προς το περιεχόμενο

Crash & Hi-Hat χαμηλής τιμής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μέγεθος του crash πρέπει να το διαλέξεις ανάλογα με τον ήχο π θές να βγάλεις κ οχι με το budget που έχεις διαθέσιμο. Τώρα απ όλα αυτά που είδα παραπάνω η καλύτερη λύση είναι τα Sabian B8 όπως έχω ξαναπέι σε παλαιότερα topics. Καλύτερα αν δεν μπορείς να τα αγοράσεις τώρα να περιμένεις παρά να πέσεις σε κάτι πολύ χειρότερο για λίγα λεφτά. Αναφέρομαι στα Paiste pst3-5 κ μιά φορά σε ενα στούντιο π έτυχε να χει ενα pst3 και ενα Β8  ταυτόχρονα πραγματικά η διαφορά ήταν χαοτική! Το σετ Β8 με 14' Hihat, 16 crash + 20' ride πρέπει να χει γύρω στα 200ε [μια τιμή απόλυτα λογική για κάτι αξιοπρεπές] Τώρα όσο αφορά τα Stagg παρόλο π δεν έτυχε να έχω σχετική εμπειρία έχω ακούσει και καλά λόγια και κακά. Δεν ξέρω αν θα ήταν καλη ιδέα να το ρισκάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονίκη που θα το βρω όμως ρε παιδιά το B8(όχι το Pro), και τι τιμής είναι? (το 16" Crash)

Στο musicstore το έχει 89 ευρώ. Αμα το βρω εδώ τέτοια τιμή(κάτι που νομίζω ότι είναι απίθανο) θα το πάρω οπωσδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπου το βρείς τους ζητάς να στο στείλουν σπίτι κ πληρώνεις με αντικαταβολή [χωρίς πιστωτικές κ τέτοια]. Το πολύ πολύ απο thomann... Παίζει να βρείς κ στο νάκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το βρίσκω εδώ, και δεν θέλω σε καμιά περίπτωση να πάρω πιάτο που να μην το έχω δοκιμάσει.

Για το 201 Bronze Crash 16" της Paiste τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου