Προς το περιεχόμενο

Telecaster with EMG


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

αποφασισα να βαλω emg 85 πανω και κατω στην τελε μου

 

 

θα πέσει φωτιά να μας κάψει ;D ;D

Συμφωνω!!! ντροπη!αισχοσ!

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ ΕΓΩ.....ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΝΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αστω είναι σαν να θες να boostαρεις βέσπα και να τρέχεις σε drugster

 

protoni%20III.jpg

 

ατυχες το παραδειγμα σου! ;D

 

(αν και φανατικος βιντατζ βασπακιας, εχουν και αυτα την χαρη τους αντιθετα με τις emg tele!  :D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.

σε ποιον μαστορα σκεφτεσε να την πας?

σε εκεινον που νομιζω?

 

ναι θα την παω στον Γιώργο  ;D

 

 

2.

Καλά βρε ax1ss κι εσύ παρήγγειλες τους μαγνήτες, χωρίς να έχεις ψάξει από πριν πώς θα τους βάλεις;

 

οχι ρωτησα σε μαστορα και μου ειπε πως μπορει να το κανει αλλα δεν τον ρωτησα πως και σκευτομουνα μηπως καταλαβε πως η τελε μου ειναι με 2πλους εξ αρχης.

 

3. ειναι η 6η ή 7η μου κιθαρα!   :)

 

4. ok, πηρα τελε, μου αρεσε, αλλα οκ! εχει και Μαμώ τα designs αλλα εγω μεταλ παιζω!  :) οποτε ηρθε η ωρα για διπλους! 3 σχεδια κιθαρας με τρελαινουν les paul,telecasater και η bc rich ignitor

http://www.musik-service.de/Gitarre-B-C-Rich-Ignitor-Supreme-USA-prx395614781de.aspx (thanx boukas for the link :))

 

 

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηστε το παιδι ρε να πειραματιστει. Αμεσως πεσατε να το φατε.  8)

Δηλαδη στη strat που μπηκανε διπλοι, τριδιπλοι, φλοιντ, λοκ κλπ δεν ηταν "ιεροσυλια"?

Σοβαρα τωρα ομως, αν την δειτε να την παιζει κανενας "σταρ" σε κανα λαιβ και εχει γ@μω τους ηχους, θα αρχισουν οι ερωτησεις και μετα οι κοντρα αναλυσεις, και ολοι θα κοιταζουν αν τη φερνει ο thomann και ποιος την εχει πιο φτηνα αυτος ή το playback  ;D.

 

Μεταλ με τελε θελει να παιξει. σιγα τη μεγαλη αμαρτια. (καλυτερα τα πειραματα να μη γινουν σε καμια παλια, μονο ε?  ;))

 

σε 45 λεπτα ληγει http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380006166256

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου