Προς το περιεχόμενο

Ishibashi?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα στο Stringnet είναι ότι:

1) δεν είναι σίγουρο ότι έχουν απόθεμα όλες τις κιθάρες που δείχνει στο site και δε ξέρω πόσο καιρό κάνουν μέχρι να φέρουν μια κιθάρα σε περίπτωση που δεν είναι άμεσα διαθέσιμη

2) ναι μεν μπορούν να δηλώσουν χαμηλότερη τιμή (για να γλιτώσεις το τελωνείο) αλλά η κιθάρα σε περίπτωση προβλήματος κατά τη μεταφορά, είναι ασφαλισμένη για το ποσό που έχουν δηλώσει εκείνοι... Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμμα δηλαδή...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ε,δεν μπορεις να εχεις και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο,αλλωστε ΤΙ μπορει να παθει μια κιθαρα που σου την στελνουν με κουριερ σε 3-4 μερες? ::)

 

Προσωπικα 10 χρονια τωρα δεν εχω πεσει ποτε σε προβλημα τετοιου τυπου...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2) ναι μεν μπορούν να δηλώσουν χαμηλότερη τιμή (για να γλιτώσεις το τελωνείο) αλλά η κιθάρα σε περίπτωση προβλήματος κατά τη μεταφορά, είναι ασφαλισμένη για το ποσό που έχουν δηλώσει εκείνοι... Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμμα δηλαδή...

 

Αυτό ισχύει παντού και πάντα, δηλωμένη αξία = με ποσό ασφάλισης!

 

Το καλό με Stringet είναι ότι έχουν φωτογραφίες ακριβώς από το όργανο που θα αγοράσεις, και τις περισσότερες φορές αυτά που δεν έχουν δεν είναι και σε στοκ εκείνη τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό με Stringet είναι ότι έχουν φωτογραφίες ακριβώς από το όργανο που θα αγοράσεις

 

Χμμμ ... Είσαι σίγουρος για αυτό; Γιατί εγώ από όταν πρωτομπήκα στο site μέχρι και σήμερα, βλέπω ακριβώς τις ίδιες photos συνέχεια...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό με Stringet είναι ότι έχουν φωτογραφίες ακριβώς από το όργανο που θα αγοράσεις

 

Χμμμ ... Είσαι σίγουρος για αυτό; Γιατί εγώ από όταν πρωτομπήκα στο site μέχρι και σήμερα, βλέπω ακριβώς τις ίδιες photos συνέχεια...

 

Έτσι μου είπαν σε email...  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο αλλά από ishibashi είχα ρωτήσει για μια edwards που δεν βγαίνει εκτός ευρώπης, για τους γνωστούς copywrite λόγους, και μου είπαν ότι μπορούν να την στείλουν και μου έδωσαν πλήρεις πληροφορίες από το ποια μέρα θα τους τη φέρει η ESP ως και πότε/πως/πόσο και τι καιρό θα κάνει όταν μου φέρουν την κιθάρα σπίτι! Βεβαίως τους είπα ότι είμαι από Ελλάδα, καθώς στην ΕΕ είναι κάπως ποιο χαλαροί στο θέμα του copywrite.

 

Αυτά!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι λιγο παραξενο αδερφε, γιατι τον Δεκεμβριο που μας περασε πηρα κανονικοτατα απο ishibashi μια CIJ strat χωρις κανενα προβλημα και με καταπληκτική εξυπηρετηση απο την μερια τους...

 

Το email αυτό μου το στείλανε 25 Φεβρουαρίου, με κάποια καθυστέρηση, και τους είχα αναφέρει ότι μένω Αθήνα. Τι να πω;... Θα ξαναρωτήσω να δω τι παίζει. Ούτως ή άλλως δε βιάζομαι.

 

</τσιγκούνης>
Αν πετύχω σε σωστό timing το συνάλλαγμα, ίσως να γλυτώσω και κανένα 20ρικο...
</τσιγκούνης>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω προσφατα αγορασα απο ebay μια fender cij limited edition srv ολοκαινουργια με s/n S ******  ξερει κανεις ποιο το ετος κατασκευης του οργανου?

Παντως παιζει SUPER! μονο που δεν εχει texas, φοραει fender vintage...την πηρα απο ελβετια,ηρθε μεσα σε 5 μερες στο σπιτι...χωρις να πληρωσω ουτε ενα ευρω τελωνειο!αν και ο τυπος δηλωνει χαμηλοτερη τιμη αν ζητηθει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω προσφατα αγορασα απο ebay μια fender cij limited edition srv ολοκαινουργια με s/n S ******  ξερει κανεις ποιο το ετος κατασκευης του οργανου?

 

1994-95

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου