Προς το περιεχόμενο

My custom Epi LP!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ ωραίο project! Γουστάρω το μεράκι και τη φροντίδα (Προδερμ κτλ κτλ) που δίνεις στα όργανα σου!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που να δεις τι άλλο σκοπεύω να αλλάξω Παρούλη στην εν λόγω δεσποινίδα...

Θα ενημερώσω με σχετικό πορνογραφικό υλικό...

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύγε Κώστα!

 

Υπενθυμίζω την απαραίτητη παρουσία παντοφλακίων στα πλάνα προς τέρψη των hardcore μελών.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη δουλεια!

 

Ωραιοτατο custom οργανο, αλλα ηχητικα πιστευω οτι κινειται σε πιο Fender-ιλέ περιοχες κυριως λογω των λιπστικ τιουμπζ...

 

Ετσι τουλαχιστον ακουγεται στο καθαρα κλιπακια σου.

Στο βρωμικο κλιπ το παχος ηταν μεγαλο, ιντηηντ!  ;D

 

 

Για να χωθω και λιγο εκει που δεν με σπερνουν, θα πω την αποψη μου για το ποστ του καμπαμαρου-εξ που ειπε "χαζα" τα σχεδια στο headstock.

Πιστευω οτι χρησιμοποιησε (ατυχως) μια εκφραση της καθομιλουμενης, εναν ιδιωματισμο (ισως τοπικου χαρακτηρα_Θεσσαλονικης) οπου με τη λεξη "χαζα" εννοουνται τα "δυσκολα", "περιεργα", "καπως" πραγματα...

Αλλα γι'αυτο και η καθομιλουμενη πρεπει να παραμενει "καθομιλουμενη" και οχι γραπτη...  :)

 

Ισως να ειναι ετσι.

 

Αν οχι, συμφωνω οτι ηταν αγενες το ποστ.

 

αυτα. Ελπιζω να μην προκαλεσω φασαρια.

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να χωθω και λιγο εκει που δεν με σπερνουν, θα πω την αποψη μου για το ποστ του καμπαμαρου-εξ που ειπε "χαζα" τα σχεδια στο headstock.

Πιστευω οτι χρησιμοποιησε (ατυχως) μια εκφραση της καθομιλουμενης, εναν ιδιωματισμο (ισως τοπικου χαρακτηρα_Θεσσαλονικης) οπου με τη λεξη "χαζα" εννοουνται τα "δυσκολα", "περιεργα", "καπως" πραγματα...

Αλλα γι'αυτο και η καθομιλουμενη πρεπει να παραμενει "καθομιλουμενη" και οχι γραπτη...  :)

 

Ισως να ειναι ετσι.

 

Αν οχι, συμφωνω οτι ηταν αγενες το ποστ.

 

αυτα. Ελπιζω να μην προκαλεσω φασαρια.

 

Αν είναι έτσι, δικαιολογημένος, εγώ άλλωστε δεν ξέρω από αυτά τα υπερβόρεια, αρβανιτόβλαχος είμαι, με προστατεύει και η WWF.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου