Προς το περιεχόμενο

Μετατροπη combo ενισχυτη σε κεφαλη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παιδες ξερετε κανενα μαγαζι εδω αθηνα να εχει τολεξ και τα συναφη?

Στο practiker πηγα μια βολτα αλλα βρηκα μονο diamond plate φυλλα που ειχαν 4,5 ευρω το πακετο και εβγαλα σπυρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως δεν καταφερα να βρω εδω κ κατεφυγα σε αυτο το κροκοδειλε που φαινεται στις φωτο απο το πρακτικερ. Μονο e-bay κ αλλα stores στο ιντερνετ. Αν καποιος ξερει αν υπαρχουν εδω ας μας πει! ??? ??? ???

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ραδιοαρβύλα άκουσα προχθες ότι έχει ο Νάκας το απλό Fender-style tolex. Δεν ξέρω αν ισχύει αλλά αξίζει να τσεκάρετε.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως δεν καταφερα να βρω εδω κ κατεφυγα σε αυτο το κροκοδειλε που φαινεται στις φωτο απο το πρακτικερ.

 

To οποιο τι υλικο ειναι? γιατι ειναι πραγματικα πολυ καλο! γωνιες κλπ ολα praktiker?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως δεν καταφερα να βρω εδω κ κατεφυγα σε αυτο το κροκοδειλε που φαινεται στις φωτο απο το πρακτικερ.

 

To οποιο τι υλικο ειναι? γιατι ειναι πραγματικα πολυ καλο! γωνιες κλπ ολα praktiker?

Ειναι ενα made in Germany αυτοκολλητο αρκετα χοντρο κ πολυ καλης ποιοτητας. Ειναι στο πρακτικερ στο τμημα με υλικα διακοσμησης. Τις γωνιες τις πηρα απο ενα καταστημα ηλεκρονικων , τις βαζουν συνηθως σε ηχεια.

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου