Προς το περιεχόμενο

Nefertiti ("πάρσιμο" στη χωρίστρα)


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.box.net/shared/yqzpjvaosg

 

Wayne Shorter αυτός που το γραψε και το παίζει ο Miles Davis.Το σκίσιμο το κάνει ο trigga.Το πετυχαίνει καλά αφού πλέον δεξιοτέχνης στο είδος του δίνει ρέστα στα κονσέρτα που γίνονται στα σανατόρια που επισκέπτεται.Εννοείται οτι όπως και πάντα χρησιμοποιεί το πρώτο take αφού η μαεστρία του δε του δίνει δεύτερη ευκαιρία να ξαναγράψει.Ένα πράμα σαν τον καζαντζίδη ας πούμε....

 

Αξίζει ένα χειροκρότημα ένα ευχαριστώ και μια γνώμη.....Πιές μίλκο!!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλαπ, κλαπ, κλαπ, ευχαριστούμε, και... τη γνώμη μου απ' το στόμα μου την πήρες. Αυτό με τη μαεστρία, πως το 'πες τέλος πάντων... ;D

 

Πέρα από την μπλάκα, παίζεις καλά, μουσίτσα. Πάει ο παλιός ο trigga, που του φεύγανε οι νότες...

 

Και πάλι θα εκθειάσω την σκανδιναβή ομορφιά, που την κρατάς στα χέρια σου...

Κοίτα να δεις, εσύ την κρατάς, εγώ βακλώνω, τέλος πάντων, δε βαριέσαι... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για στρουφακι που παιζει κιθαρα εισαι καλος.

Τον τονο στη λεξη *καλος*, βαλτο οπου σου αρεσει. ;D

Πρεπει τελικα να σε αντιπαθω και σενα..... που παιζεις τετοια πραγματα. 8)

Πινω χαμομηλι, γιατι το μιλκο μου κανει βαρυ κεφαλι.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ ρε κουλτούρα.Είπα να το ανεβάσω για να μου πεί κανείς του είδους της σχετικότητας και του αϊνστάϊν καμμιά γνώμη για το αν έχω καμμιά εξέλιξη ή ότι νομίζει.Εγώ κρίνω οτι μια εξελιξούλα την είχα απο το προηγούμενο-τελευταίο κλίπ.....

 

Πάντως τα δαχτυλολάθη τα έχω μπόλικα.Και πάντα γίνεται με το που πατάω το rec.Σα να έρχεται ο διάβολας μέσα μου......

 

Ακούτε λάιβ τη σουηδία μετά απο το τρίψιμο το καλό στο νοικοκύρη μας εδώ στον κάμπο.Είναι αισθητή η βελτίωση μπορώ να πώ αφού άν παρατηρήσει κάποιος στα 12376 hz μπορεί να ακούσει τον ξυμένο σύνθετο έβενο να βγάζει την παραπάνω αρμονική που έμεινε απο τον τροχό που μπήκε η κιθάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει τελικα να σε αντιπαθω και σενα..... που παιζεις τετοια πραγματα. 8)

 

Θα τα πώ όλα στον Κάκαλο, θα σου δείξω εγώ, θα δείς τι θα πάθεις!!!

 

Αν με αντιπαθείς τόσο θα σου κάνω δώρο ένα βίντεο για τον ήχο του μόνο όχι για το περιεχόμενο και τους στίχους.Δηλαδή με όλη την ευχάριστη διαθεση που μπορεί να έχει ένας στρουμφοκράτορας.Ιδού

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συνέχεια είναι κορυφαία! Του λέει η τύπισσα: "Έχει πολύ ωραίους στίχους το τραγούδι" Και της απαντάει "Ναι, αλλά η αποκορύφωση είναι σε ένα σημείο -δεν ξέρω άμα το πρόσεξες- που λέει 'Άντε σπάσε, ρε μαλάκα' "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα αρχην μην χρησιμοποιεις προστυχες λεξεις.(Κακαλο) ;D ;D ;D

Εισαι ...κακο παιδι. :-X

Κατα δευτερο, εγινα χιλια κομματια.Εσπασα.Δεν αντεξα αλλο.

Τοσα κτυπηματα, τοσα μηνυματα, τοσο πονος, σνιφ, σνιφ, σνιφ.

Ο αλλος γνωριζει ολες τις ατακες και εγω δεν ξερω τιποτα.

Μου λειπει η κουλτουρα.Αχ κουλτουρα .Κλαψ, κλαψ, κλαψ.

Αυτο με εκανε τελειως κομματια.

Θα πιω δεκα λιτρα μεβγαλ με 0 λιπαρα, να πνιξω τον πονο μου,που δεν με παιζουν και μενα τα αλλα παιδια. :'( :'( :'(

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ με 0 λιπαρά.Του βάζουν νερό περισσότερο και δεν είναι καλό.Πάρε καλύτερα με 3,5 ή light.

Άμα θες εγώ σε παίζω, μην κλαίς.Έχω 4 αυτοκινητάκια της matchbox ακόμα.Ένα audi 80, ferrari, porsche,ford fiesta.Ποιό θές???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος και μπλε!!! (Απο μενα ποιο πολυ σιγουρα... :'( :'( :'()...

Μονο το κιθαρονι σου εχει  λιγο ελειψη βαρβατιλλας στη μουντιλα του...Ιρτζι μου βεβαια... ;)

 

Υ.Γ. Σα να μαζευτικαμε  πολλοι οι jazzοβιοι τελευταιως...μου αρεσει η ταση αυτη... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου