Προς το περιεχόμενο

Nefertiti ("πάρσιμο" στη χωρίστρα)


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Trigga, το παίξιμό σου εξελίσσεται ταχύτατα. Όμως, όσα diminished arpeggios και όσες melodic minor scales και να παίζεις, το στιλ του Γαρδέλη δεν το φτάνεις με τίποτα... :P ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαγκα, εσυ τελικα πρεπει να εισαι πολυ ματσο.Τοσα παιγνιδια;

Δωσε μου οποιο θες εσυ.Δεν με πειραζει. 8)

Τα γαλατα που μου συστηνεις ειναι πολυ βαρεια για μενα.

Μου φτιαχνουν πολυ κεφαλι.Δεν τα αντεχω. :P

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nikoskor41274 Τένκ γιου.Και ετσί τζατζικόπληκτος?Το μπλέ αδυνατώ να το κατανοήσω.Καμμιά έκφραση είναι?Για το κιθαρόνι δεν ξέρω αλλά είναι που είναι φούλ στη μουντίλα την κακιά και το compression απο μόνο του του βαλα κι άλλο compression μετά και γενικά άνοιξα τα ψηλά του γιατί πολλές φορές δεν ακούω χριστό όταν παίζω στα μπάσα.Παίζω πολύ με την αφτάρα και η φούλ μουντίλα εκεί πέρα στα δύσκολα δε βοηθάει..

 

Τελικά αφού μαζευόμαστε άντε να κάνουμε και καμιά τζαμαροσυνάντηση ναούμ.....Υπάρχει κ η τεχνολογία βέβαια ε....Για πολλοστή φορά αναφέρω το www.digitalmusician.net

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος βρε!! φαινεται εχεις παρει μια ωραια σειρα και το προχωρας το κολπο! κουλ! (<--οχι οπως λεμε κουλ-ος)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα οχι , εμεις θενκ γιου ! με αυτο που κανεις μας ψηνεις να ασχοληθουμε και εμεις με αυτα τα ωραια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου