Προς το περιεχόμενο

Απορία για τη ρέγγε και ειδικά για τους στίχους.


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nτοκυμαντέρ είναι το είδα πρίν.Αν είχε λάιβ ευχαρίστως.Απο ντοκυμαντέρ ντάξ έχουμε μάθει τους άπαντες manouchάδες.....Αλλα τεκν γιου για το πλεροφορία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Tα εχω δει.Η πλακα στο ντοκιμαντερ ειναι οτι το υπολοιπο σόι (οχι το rosenberg trio),οι ακυροι θειοι,ξαδερφια,ο 12χρονος γειτονας κλπ παιζουν κ αυτοι φανταστικα κ δεν ασχολειται κανεις.

 

(κολλητιλικια μαλλον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμένη φυλή-ράτσα, όπως θές πές το, μέρα νύχτα με αυτά τα τζανγκο τρέφονται.Δε κάνουν κ τπτ άλλο, όοοοολη μέρα τζάνγκου,τζάνγκου,τζάνγκου.Καλά ξηγιούνται ναούμ.Απλά κάποιοι αδικούνται όπως το λές γιατί δεν έχουν τα κονε.Στην τελική όλοι τζάνγκου θα γίνουνε?

 

 

[Μόνο εγώ μπορώ να φτάσω εκεί με τη βοήθεια της υπερμπανάνας και του περιβόητου approved.]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πάρεις το ακ από μένα, θα πρέπει να ποτίσεις με αίμα την ταστιέρα μικρό μου τριγγόπουλο.

Φυσικά χωρίς μουστάκι δεν μπορεί να γίνει τίποτα, γιαυτό άλλωστε ο blue δεν πρόκειται να γίνει ποτέ άνθρωπος.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μούσι σαν τους πορτιέρηδες στα κλάμπ και τους γκάνγκστερ γενικώς.Εξού και παίζω το mafia.Μπορείς να το διαπιστώσεις και μόνο σου απλά βλέποντας το υπερβίντεο μου με την σουηδέζα όταν ήταν παρθένα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το μούσι είναι εκτός προδιαγραφών. Μοναδική εξαίρεση είναι ο CHUCK NORRIS, για διάφορους off-topic λόγους.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φράχτυ
=

 

α) φράχτης + δίχτυ;

 

β) φάκα + αδράχτι;

 

γ) σπληνάντερο + άμστελ;

 

δ) ΔΞ/ΔΑ;

 

ε) είδος μεσογειακού κορκόδειλα;

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου