Προς το περιεχόμενο

Distortion-metal πετάλι...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

νταξ και συ, γιατί οι line 6 που έχουν 782000000 επιλογές είναι χρήσιμες μόνο σε κάποιον που παίζει σε 782000000 συγκροτήματα?

επίσης δεν έχει 27 προσομοιώσεις, απλά ο άξις μπερδεύτηκε. 3 προσομοιώσεις έχει το πετάλι και μπορείς να δημιουργήσεις 27 ήχους βασισμένους στις 3 αυτές προσομοιώσεις....

 

Αυτό ήταν μια σπόντα προς μια άλλη πρόσφατη συζήτηση στο φόρουμ που κάποιος δικαιολογεί την ανάγκη του για εκατοντάδες διαφορετικούς ήχους με την υποθετική, μελλοντική ανάγκη του να παίζει παράλληλα σε... εκατοντάδες διαφορετικά συγκροτήματα (οκ, δεν είπε εκατοντάδες, πλάκα κάνω αλλά you get the picture).

 

Oι 782000000 επιλογές που αναφέρεις είναι για να βρεις τον ήχο σου. Εσύ τις χρησιμοποιείς οοοοοολες αυτές; Ας μην στεκόμαστε στην ποσότητα αλλά στην ποιότητα. Βεβαίως, εγώ δεν έχω κάποιο λόγο να μην πιστέψω τόσους που λένε ότι αξίζει το Fat Foot και η δουλειά του Telegun, oπότε τα θετικά σας σχόλια μπαίνουν σίγουρα στα υπόψιν μου.  :)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

bloody sunday καλα κανεις και κρατας επιφυλαξεις γιατι οπου ακους πολλα κερασια ..κρατα μικρο καλαθι..το θεμα ειναι πως  εγω ψαχνω εναν συγκεκριμενο ηχο για τa βαρια μου riffs και εναν συγκεκριμενο ηχο για το shredding , με αυτο τα πετυχαινω και τα 2..αυτο που ειναι ιδανικο για μενα ..μπορει να ειναι πατάτα για εναν αλλον..λογικο.

 

παντως και σε μια κεφαλη telegun που την δοκιμασα...πολυ ωραιο ηχο ειχε (βεβαια σε μια 4χ12 marshall)

 

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ax1ss, θα μπορουσες να ποσταρεις την ακριβη διευθυνση του μαγαζιου;

 

επισης, ξερεις αν φερνει τιποτα καλες λυχνιες;

nothing to fear, nothing to doubt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ax1ss, θα μπορουσες να ποσταρεις την ακριβη διευθυνση του μαγαζιου;

 

Αγιου Δημητριου και Σουρή 12.

 

μπα δεν ξερω..αν φερνει λαμπες και τετοια..αλλα θα μαθω γιατι μου αρεσε πολυ η δουλεια που κανει

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα το site αν και θέλει αναβάθμιση, δεν έχει πχ το νέο πετάλι του

http://www.telegunamps.com/index.cfm

 

τα άκυρα περι ροτόντας, φιλίπου κλπ τα σπάνε (school is in session)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καινουριο σαιτ αν και δεν ειναι ετοιμο ακομα ειναι το www.telegun.com

 

οπως κ το myspace!

  http://www.myspace.com/telegunamps 

 

εχει κ το μωρο μου στις φωτο! ;D ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου