Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για TRITON CLASSIC


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας παιδιά είμαι καινούργιος στο Forums είμαι κάτοχος του triton classic έχω κάποιες απορίες. βάζοντας την δισκέτα στο όργανο πως μπορώ να ακούσω τους ήχους από τα pcg πριν τους φορτοσο το έψαξα και δεν μπόρεσα να το βρω μήπως έχει κάποια ρύθμιση από το Glopal ??? Με τα sampers τη μπωρο να κάνω που δεν έχω scsi ηπαρχη κάποιος άλλος τρόπος εκτός της δισκετα.Κατη άκουσα για zip drivers τη ακριβός ειναι.Πηρα μια ram 32mb τη έβαλα δίπλα σαυτη που είχε την βλέπει σαν 16mb τη παίζει ρε παιδιά μήπως μου πούλησε παραμηθη ο τύπος που την αγόρασα ?παιδιά τώρα το πήρα το όργανο μεταχηρηζμενο. Να περνάτε καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες αργότερα...

κι εγω εχω ενα παρομιο προβλημα εχω ενα korg tr και εχει καλους ηχους θελω να τα περασω στο τριτον classic εγω εκανα το εξης με μια sd card φορτοσα του ηχους του tr και μετα απ το pc τα εβαλα σε δισκετα για να τα βαλω στο classic εκανα load to φακελο pcg αλα τιποτα h εκανα κατι λαθος η ειπαρχει αλος τροπος καθος απο οτι μου ειπανε τα 2 οργανα επικινονουνε μεταξυ τους μηπωσ ξερει καπιος να με κατατοπισει? ειναι κανλους ηχους και ειναι κριμα να τους χασω ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου