Προς το περιεχόμενο

Ninemia


harisexp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν θελετε ακουστε ενα καινουργιο, παλιο κοματι που ειχα ξεχασμενο στο μπαουλο μου με τιτλο Ninemia

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aaaa πολύ όμορφο τραγουδάκι, ειδικά στην αρχή είναι τέλειο.Μετα που του βάζεις κι άλλα ακόρντα αρχίζει να μου φέρνει ελλάδα τσιφτετελομπαλάντα αλλά το σώσεις μετά :P.

Στην αρχή είναι πολύ ατμόσφαιρά σε στύλ enigma-dead can dance....Νομίζω κιόλας απο τα λίγα που έχω ακούσει οτι μοιάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΡΑΒΟ και παλι ΜΠΡΑΒΟ.

Πολυ ..τρυφερο και ευαισθητο κομματι, πολυ καλες ως αψογες εναλλαγες ηχων και καλες μελωδικες γραμμες.

Μου θυμισε πολυ Yianni, στις παλιες καλες μερες, χωρις ομως να τον μιμησε.

Πιστευω απο τα διαμαντια του noiz.(μετα τα δικα μου ;D)

Μπραβο και παλι.

 

 

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πάρα πολυ καλό κομάτι.

 

Εκεί που θα έκφραζα μια αντίρηση είναι στο οτι το φλάουτο δεν συναντάει το βιολί αν και θα μπορούσαν και τα δύο να δημιουργήσουν ένα ωραίο πλεκτό. Επίσης το κομμάτι μένει υπερβολικά σταθερό στο κεντρικό θέμα , κάπο θα ήταν καλό να δραπετεύσει λίγο απο το συνεχές επαναλαμβανόμενο ύφος. Επίσης το fade out  στο τέλος είναι κάπως απότομο.

 

Χαρούλη μπράβω , συνέχισε να φτιάχνει γλυκιά ρομαντική μουσική , σου πάει πάρα πολύ.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω kilon , εχεις δικιο θα ηταν καλυτερα αν ειχε διαφορετικη πλοκη,Δεν ειναι

παντα ευκολο βεβαια.Ισως στο μελον να ασχοληθω με αυτο το κοματι περισσοτερο. 

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιοπρόσεκτο... όντως μένει νομίζω λίγο στάσιμο και δεν εξελίσσεται κάπως αλλά κατά τα άλλα, έχει ωραία ατμόσφαιρα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου