Προς το περιεχόμενο

Ευκαιριες για αγορα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιποοοον...μιας και εκατσε ενα ταξιδακι στην αμερικη σκεφτομαι μηπως αγορασω τπτ για να εκμεταλλευτω την εξευτελιστικη πλεον ισοτιμια ευρω-δολλαριου, και να γλιτωσω και μεταφορικα,τελωνεια κτλπ...

οπως καταλαβαινεται μιλαμε για πραγματα που μπαινουν σε βαλιτσα... ;)

οποτε εχει πεσει τπτ στην αντιληψη σας που να θεωρειται ΕΥΚΑΙΡΙΑ... πειτε οτι σας ερθει και βλεπω εγω τι χρειαζομαι απο αυτα!! ;D

π.χ. http://www.thomann.de/gr/celestion_blue_bulldogs_12.htm ---->330 Ε

    http://www.musiciansfriend.com/product/Celestion-Alnico-Blue-15W-12-Speaker?sku=660252 ---->178 Ε

 

κατι αντιστοιχο εχω δει οτι ισχυει και για τα προιοντα της radial ....

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

λοιποοοον...μιας και εκατσε ενα ταξιδακι στην αμερικη σκεφτομαι μηπως αγορασω τπτ για να εκμεταλλευτω την εξευτελιστικη πλεον ισοτιμια ευρω-δολλαριου, και να γλιτωσω και μεταφορικα,τελωνεια κτλπ...

οπως καταλαβαινεται μιλαμε για πραγματα που μπαινουν σε βαλιτσα... ;)

οποτε εχει πεσει τπτ στην αντιληψη σας που να θεωρειται ΕΥΚΑΙΡΙΑ...

 

2 ξανθιές; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιποοοον...μιας και εκατσε ενα ταξιδακι στην αμερικη σκεφτομαι μηπως αγορασω τπτ για να εκμεταλλευτω την εξευτελιστικη πλεον ισοτιμια ευρω-δολλαριου, και να γλιτωσω και μεταφορικα,τελωνεια κτλπ...

οπως καταλαβαινεται μιλαμε για πραγματα που μπαινουν σε βαλιτσα... ;)

οποτε εχει πεσει τπτ στην αντιληψη σας που να θεωρειται ΕΥΚΑΙΡΙΑ...

 

2 ξανθιές; :D

 

εγώ θα ήθελα μια μαυρούλα.

 

πχ

 

tyrabanks.jpg

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πετάλια, πετάλια και πετάλια!

 

Εγώ στη θέση σου θα εκτός από πετάλια θα έπαιρνα και μικρόφωνα, καμιά 24άδα χορδές, άντε και κανα bold on όργανο (Βγάζεις το μανίκι και το βάζεις άνετα στη βαλίτσα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πετάλια, πετάλια και πετάλια!

 

Εγώ στη θέση σου θα εκτός από πετάλια θα έπαιρνα και μικρόφωνα, καμιά 24άδα χορδές, άντε και κανα bold on όργανο (Βγάζεις το μανίκι και το βάζεις άνετα στη βαλίτσα)

 

+1

 

Εγώ χαλαρά θα έκανα βίδες μια τέτοια

http://cgi.ebay.com/FENDER-AMERICAN-VINTAGE-62-CUSTOM-TELECASTER_W0QQitemZ110234530093QQihZ001QQcategoryZ38083QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

για να τη φέρω

 

 

Κοίτα για κανένα Fulltone ή άλλα πετάλια όπως zvex, analogman, xotic, keeley που είναι γενικά λίγο τσιμπημένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου