Προς το περιεχόμενο

Ευκαιριες για αγορα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

...

Εγώ χαλαρά θα έκανα βίδες μια τέτοια

http://cgi.ebay.com/FENDER-AMERICAN-VINTAGE-62-CUSTOM-TELECASTER_W0QQitemZ110234530093QQihZ001QQcategoryZ38083QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

για να τη φέρω

....

 

+1. (Με ένα βαψιματάκι γίνεται τέλεια.)  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παιδια λιγο πιο συγκεκριμενα εχετε να προτεινετε κατι??? γιατι το πεταλια ειναι πολυ γενικο...

π.χ. της radial το plexitube εχει 190Ε ενω ευρωπη εχει 380Ε !!!!!!

κατι αλλο αντιστοιχο??

 

 

και κατι αλλο ...παιδια sorry αλλα δν ειναι αγγελια αυτο το thread ...μην μου στελνετε π.μ. με το τι θελετε να σας φερω !!!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατι αλλο ...παιδια sorry αλλα δν ειναι αγγελια αυτο το thread ...μην μου στελνετε π.μ. με το τι θελετε να σας φερω !!!!

 

Δεν λέμε τι θέλουμε να μας φέρεις αλλά τι θα παίρναμε εμείς αν πηγαίναμε εκεί και αυτό που θα παίρναμε θα έπρεπε να χωράει σε βαλίτσα

 

Τώρα για πιο συγκεκριμένα είναι λίγο δύσκολο αφού δεν ξέρουμε συγκεκριμένα τι θέλεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατι αλλο ...παιδια sorry αλλα δν ειναι αγγελια αυτο το thread ...μην μου στελνετε π.μ. με το τι θελετε να σας φερω !!!!

 

Δεν λέμε τι θέλουμε να μας φέρεις αλλά τι θα παίρναμε εμείς αν πηγαίναμε εκεί και αυτό που θα παίρναμε θα έπρεπε να χωράει σε βαλίτσα

 

Τώρα για πιο συγκεκριμένα είναι λίγο δύσκολο αφού δεν ξέρουμε συγκεκριμένα τι θέλεις ;)

οχι δν καταλαβες...πηρα Π.Μ. απο παιδια που μου λεγανε τι θελουν να φερω(οπως με την ομαδικη αγορα απο thomann)

 

εγω ξερω τι θελω (χορδες, κανενα πεταλακι) αλλα λεω μηπως υπαρχει και καμια αλλη τρελη προσφορα που δν εχω δει (και ναι μεν δν χρειαζομαι αμμεσα αλλα αμα ειναι για τρελη προσφορα θα το χτυπησω :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τι πετάλι σου λείπει, να σου κάνουμε προτάσεις ;)

fuzz( οχι οτι μου λειπει αλλα ποιος δν θελει και 3ο fuzz :D ) , κανενα ΚΑΛΟ distortion ....αυτα βασικα...modulation  και  delay και reverb παιρνω απο την ακατανομαστη!!!!;)

για βοηθα , μηπως υπαρχει τπτ ψαγμενο να αγορασω απο εκει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδή είμαι fan της fulltone γενικότερα και έχει και 3-4 fuzz (όλο και κάποιο θα σου κάνει), έχουμε και λέμε : το octafuzz, το '69 και το '70 έχουν γύρω στα 200 euro στην Ευρώπη (όχι τόμαν - όχι Ελλάδα) και 95 - 100 euro στο αμέρικα. Το ultimate octave υπολόγισε 250 ευρώπη - 120 αμέρικα.

 

Έχει βγάλει και ένα καινούργιο distotionaki που λένε ότι είναι καλό το GT-500, πέρα από το γνωστό distortion pro.

 

Γενικά, εκεί που θα πας το καλό είναι ότι θα μπορέσεις να δοκιμάσεις πολλά καλά πεταλάκια στα κιθαρομάγαζα, πολλά από τα οποία δεν έρχονται καν στην Ελλάδα, οπότε θα έχεις άμεση άποψη. Όσο για τις τιμές τους, να είσαι βέβαιος ότι όλα θα βγαίνουν σχεδόν στα μισά λεφτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τενκ γιου....τα ειχα εντοπισει και εγω τa fulltone  ....σιγουρα θα προβω στην αγορα καποιου!!!!βασικα για το octafuzz ελεγα...ειναι πολυ mean πεταλι ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου