Προς το περιεχόμενο

Harley Benton ή Epiphone junior?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εισαι σιγουρος πως σου φτανουν τα 5w? παντως εμενα για σπιτι τα 5w δεν μου φτανουν.

  Που μένεις, στο Ολυμπιακό στάδιο;

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και είπατε για mod επιδη είμαι κατοχος της Epiphone κεφαλής ξερετε να υπάρχει τεχνιτης στην Αθήνα που να  μπορει να κανει το mod με το tone control???

Και περιπου τι κοστος μπορει να έχει αν γνωρίζετε??? (Εννοω αν είναι σε λογικά πλαισια μην εχει τα 3/4 της τιμης ας πουμε της αγορας του ενισχυτη)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι σιγουρος πως σου φτανουν τα 5w? παντως εμενα για σπιτι τα 5w δεν μου φτανουν.

 

Εμ βέβαια, αν παίζεις με το... κόμπο. Έχουμε πει τόσες και τόσες φορές ότι η ένταση είναι άρρηκτα συνδεδεμένη με την ισχύ του μεγαφώνου.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα φιλε εγω για τα HB εχω αμφιβολίες..αλλα πρεπει να παρει καποιος για να μας πει συμπερασματα Lol, παντως αν σου βγει καλος θα παρω και εγω ενα τετοιο σετακι για το εξοχικο μου!

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κανεις ενα search θα δεις οτι το θεμα (και τα ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ) εχουν συζητηθει εκτενεστατα ;)

 

δεν εχεις παρα να γραψεις τη μαγικη λεξη ga5 στο "κουτι" του search....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου