Προς το περιεχόμενο

Stage Piano Πρόβλημα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθολου χαμηλα :D

Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να το χτυπησω και μαζι

με το micropiano kurzweil που εχω(το μωρακι μου :D)

θα γλυτωσω πολυ κουβαλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καθολου χαμηλα :D

 

Λες ε? ;D

Με ανησυχουν παντως αυτες οι πολυ συχνες αναφορες  σε ενα προβλημα που δεν καταλαβα ακριβως με τι εχει σχεση και το οποιο υποτιθεται παραδεχτηκε και η YAMAHA, και το οποιο διορθωνεται αν το πας στην αντιπροσωπεια ???..Τι κουφα ειναι αυτα? κατι τετοια διαβασα σε διαφορες συζητησεις [κυριως u tube]

Δες μια απ αυτες αν θες στα σχολια του video

Τασκορ το εχεις δοκιμασει? εχεις αποψη για τα πληκτρο του κτλ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθολου χαμηλα :D

 

Λες ε? ;D

Με ανησυχουν παντως αυτες οι πολυ συχνες αναφορες  σε ενα προβλημα που δεν καταλαβα ακριβως με τι εχει σχεση και το οποιο υποτιθεται παραδεχτηκε και η YAMAHA, και το οποιο διορθωνεται αν το πας στην αντιπροσωπεια.

 

Μιλας για το συγκεκριμενο?Τι προβλημα να βγαζει δλδ αυτο το πραγματακι :D

Ειλικρινα δεν γνωριζω γι'αυτο το προβλημα ::) αλλα και ουτε το εχω δει καν το οργανο.Η μονη μου επαφη ειναι απο το νετ.

Βλεπεις εμεις εδω καβαλα πρεπει να παμε κατα Θεσσαλονικη μερια για να ξεστραβωθουμε λιγο.Εαν τιποτα το δοκιμασεις please στειλε πμ. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επιτρέψτε μου να προτείνω κάτι διαφορετικό.εχω χρησιμοποιήσει το Yamaha P120 για 2 χρόνια το οποίο το θεωρώ το καλύτερο stage piano και ήταν γύρω στα 19 κιλά ,τώρα το έχω αλλάξει με το P140 το οποίο είναι γύρω στα 18 και επίσης υπάρχει και το CP33 που είναι επίσης παρα πολυ καλό και ζυγίζει 18 κιλά.Υπογραμίζω ότι έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα τα stage και φυσικά ο καθένας δικαιούται να έχει την αποψή του έτσι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου