Προς το περιεχόμενο

eshop Βιβλιοπωλειο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψαχνω για καποιο online βιβλιοπωλειο απο ευρωπη με βιβλια σχετικα με μουσικη τεχνολογια.

 

συγκεκριμενα ψαχνω το βιβλιο "handmade electronic music" το οποιο το εχει ο παπασωτηριου αλλα σε τιμη φαρμακι σε σχεση με αμερικη.(κατι παραπανω απο τα διπλα λεφτα)

 

εχει κανεις καποιο αξιοπιστο στα υποψιν?

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ως γνωστον ενα ειναι το βιβλιοπωλειο ;)

 

http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_gw/002-2667578-1453609?url=search-alias%3Daps&field-keywords=handmade+electronic+music&x=19&y=23

 

ασε τις Ευρωπες και αγοραζε τα βιβλια σου απο εκει.

 

(εχει βεβαια και Γερμανικο,Αγγλικο & Γαλλικο site αλλα ειναι ακριβοτερα και δεν συμφερουν)

 

παραγγελνω συνεχεια απο εκει και ποτε μου δε πληρωσα τελωνειο (περιεργως δε παρολο που τα παραγγελνω απο ΗΠΑ μου ερχονται απο..Γερμανια!!!)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι καμμια εβδομαδα,το πολυ δυο (λιγοτερο συνηθως απο οτι απο την Ευρωπη)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελνω συνεχεια απο εκει και ποτε μου δε πληρωσα τελωνειο (περιεργως δε παρολο που τα παραγγελνω απο ΗΠΑ μου ερχονται απο..Γερμανια!!!)

 

Ναι κι εμένα μερικές φορές έχουν έρθει από Γερμανία. Επίσης μήπως στα βιβλία υπάρχει μεγαλύτερο όριο για αγορές στα τελωνεία? Δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά έχω αυτή την εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα μου ξεφευγουν διαφορα..... ;D

 

αν υπολογισω τα εξοδα στην ιδια τιμη ερχεται απο παπασωτηριου απλα δεν ειχα δει οτι εχει και αυτος εκδοση paperback που ειναι πολυ πιο κατω απο τη super duper....

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω αλλα νομιζω οτι με 34 + 4,5 ευρω μεταφορικα απο παπασωτηριου μαλλον ειναι μια χαρα υποθετοντας οτι απο αγγλια θα παει κανα 10αρι μεταφορικα δε νομιζω οτι για 10 ευρω που βγαινει συνολικα η διαφορα αξιζει να μπω στην ταλαιπωρια και στην αναμονη...

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω κανω παραγγελιες πολυ συχνα απο εκει και τα μεταφορικα ειναι 3-3.50 euro ανα βιβλιο, αν το βιβλιο προερχεται απο ευρωπη και 5-5.50 αν ερχεται απο Αμερικη. Το μεγαλο ατου του ειναι στα μεταχειρισμενα βιβλια που βρισκεις τα παντα σε εξευτελιστικες τιμες . ΤΟ κακο του ειναι οτι αργει πολυ. Καμια απο τις παραγγελιες δεν εχει ερθει νωριτερα απο 2 βδομαδες και υπηρξαν και καθυστερησεις του ενος μηνα. Αν το χρειαζεσαι αμεσα τοτε δεν θα σε βολεψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου