Προς το περιεχόμενο

Ποια η γνώμη σας για αυτά τα δέρματα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι κάπως έτσι θα κινηθώ.Προτιμώ να μαφλάρω τα δέρματα εγώ αν θέλω κάτι πιο "βαρύ" ,παρά να μείνω με δέρματα που δεν επιδέχονται τόσο "πειραματισμό"...

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk & Haris συμφωνώ απόλυτα με τα γραφόμενά σας.

@ Yameth, βρες κάποιο παλιό pinstripe, ενοώ χαλασμένο και κόψε το. Δεν είναι λαδιού. Τα "χρωματιστά" νερά που κάνει μέσα είναι από την επαφή των δύο plies.  ;D Αλλά από κιθαρίστες τι περιμένεις τωρα... ;D Παίδες νομίζω με μεγάλη επιφυλακτικότητα πως γύρω στο '90, ίσως ήταν λαδιού τα pinstripe. Το είχα ψάξει παλιά αλλά δεν βρήκα άκρη. Το μόνο σίγουρο είναι πως τα hydraulic Evans είναι λαδιού. Οι διαπιστώσεις έχουν γίνει μετά από νεκροψία  ;)

@ drumaddicted, σωστό το κλείσιμό σου...

Then as it was, then again it will be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες νομίζω με μεγάλη επιφυλακτικότητα πως γύρω στο '90, ίσως ήταν λαδιού τα pinstripe. Το είχα ψάξει παλιά αλλά δεν βρήκα άκρη.

 

Έχω την εντύπωση πως ανέκαθεν ήταν ...αλάδωτα. Πρέπει να έχω κάπου μερικά παλιά (μπορεί και δεκαετίας '80). Θα ψάξω να τα βρω, και θα κάνω ένα ακριβές πείραμα με ένα κοπίδι . Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν σε όλα τα έγκυρα επιστημονικά περιοδικά...

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι μέχρι τις αρχές 90 είχαν λάδι και άλλαξαν.Τώρα δεν έχουν. Γι'αυτό και ο ήχος τους συγκριτικά έχει ανοίξει. Για να έχετε μέτρο σύγκρισης δοκιμάστε τα evan hydraulic.Μιλάμε  για νεκρό τελείως ήχο. Απόρω πως παίζουν μερικοί με αυτά. Πάνω κάτω το ίδιο γίνεται με τις ταινίες και τα ring που βάζουν μερικοί αν είναι δυνατόν ακόμα και πάνω σε Pinstripes. Είπαμε να θέλουμε τον κλασσικό ήχο των 60-70 αλλά έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες νομίζω με μεγάλη επιφυλακτικότητα πως γύρω στο '90, ίσως ήταν λαδιού τα pinstripe. Το είχα ψάξει παλιά αλλά δεν βρήκα άκρη.

 

Έχω την εντύπωση πως ανέκαθεν ήταν ...αλάδωτα. Πρέπει να έχω κάπου μερικά παλιά (μπορεί και δεκαετίας '80). Θα ψάξω να τα βρω, και θα κάνω ένα ακριβές πείραμα με ένα κοπίδι . Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν σε όλα τα έγκυρα επιστημονικά περιοδικά...

 

Ίσως στο περιοδικό The modern toumpaniera. Αλλά χωρίς πλάκα κάνε το πείραμα να μας φύγει η απορία.!!!

Then as it was, then again it will be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου