Προς το περιεχόμενο

Ποιά είναι αυτα τα τραγούδια..τέλος πάντων!


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω για το πρώτο, αλλά οι Levellers το δίνουν free σαν promo για το νέο album.

Τσέκαρε εδω: http://www.lettersfromtheunderground.com/

Βιάσου όμως, ισχύει για 2 μέρες ακόμα.

Peace, Love, death metal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Να ρωτήσω και εγώ για ένα τραγούδι που είχα ακούσει πρίν χρόνια και σήμερα ξεθάψα ένα χαρτάκι που είχα σημειώσει το ρεφρέν και κάτι άλλα που τώρα δεν βγάζω τα γράμματα. Anyway το τραγούδι ήταν ντουέτο αντρας-γυναίκα και το ρεφρέν έλεγε "dont let the neighbors ruin our lives". Επίσης έχω σημειώσε και το όνομα John απο δίπλα, αλλα μπορεί να ήθελα να γράψω και Johnny walker και να είναι άσχετο με το τραγούδι. Αν έχει κανείς καμία ιδέα...

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...No, I don’t want to let the neighbors run my life

 

γ@μω τα κομματια!

 

Jonathan Richman - The Neighbors

 

το βρηκα και σε ενα blog οποτε <a href="http://www.box.net/shared/6zv72199e6">τσακωσε το</a> (σε καποια απο τις διαφορες εκτελεσεις του εστω)

 

i sure could use a vacation from this stupid shit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D

Φίλε τι να πω... ευχαριστώ πολύ!!! πρέπει να είναι και η ίδια εκτέλεση που είχα ακούσει! Το έβαλα στο repeat να παιζει. Καταπληκτικό κομμάτι... Μπορεί να έχουν περάσσει και 5-6 χρόνια απο τοτε που το άκουσα και κατα διαστήματα το θυμόμουν. Ευχαριστώ και πάλι! Καλό απογευμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου