Προς το περιεχόμενο

Συνομωσία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή γενικότερα είναι στη μόδα οι συνομωσίες, καιρός είναι να ξεκινήσουμε και εμείς τη δική μας συνομωσία.

 

Το πρόβλημα είναι ένα. Μπασίστες και ντράμερ δεν βρίσκονται εύκολα. Γιατί δεν φτιάχνουμε εμείς οι κιθαρίστες ή οι διαχειριστές του noiz μια ιστοσελίδα που θα εγγράφονται μόνο μπασίστες και ντράμερ το rhythm section δηλαδη. Να μπορούμε να τους κάνουμε μια φωλιά να έχουμε να τους βρίσκουμε εύκολα και να επιλέγουμε.

 

Πλέον αυτό το δυσεύρετο είδος πιστεύω οτι εξαφανίστηκε απο παλιά, με τους δεινόδαυρους. Οι μπασόσαυροι εν ολίγοις έχουν αναλλωθει να διαβάζουν και μόνο και καλά κάνουν τα παιδιά αλλά μόνο διαβασμα βρε μάγκες δεν λέει. Είναι σαν να μαγειρεύεις πάντα και ποτέ να μην τρώς.

 

Οπότε τι λέτε δεν ξεκινάμε μια τέτοια καλή για όλους τους μουσικούς συνομωσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω φίλε publius τι συνέπειες θα είχε μια τέτοια κίνηση!

Από την άλλη θα πρέπει και να βάλουμε και καλλωπιστικά, δυσκολία εύρεσης και διαθεσιμότητα στο κάθε έκθεμα! (μπασίστα ή ντράμερ)....Έλα πλάκα κάνω!

 

Δεν ξέρω πάντως, δεν ξέρω...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι και σε γυάλα είναι πολύ στενα και δεν θα χωραει το μπάσο ;D

 

Φαντάσου σε τι κατάσταση ανυπομονησίας έφτασε ο αμοιρος ο κιθαρούλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου