Προς το περιεχόμενο

Χορδές Rotosound Pure Nickel...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Γεια σας,

πρόσφατα άλλαξα τους μαγνήτες στη Les Paul μου με τους Bare Knuckles. Mαζί μου ήρθε και ένα σετ χορδές Rotosound, oι οποίες ήταν απίστευτες!!!

Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να τις βρω στην Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mενέλαε, επειδή σε κόβω ότι θες να μάθεις γνώμες για τους Nailbomb: ναι, είναι υπέροχοι και όχι, δεν θα σε κάνουν να ακουστείς σαν τον Bellamy.  ;D

 

 

 

(Sustainer: check, Kaoss Pad: check, Μanson Guitars: check, killswitch: check, Nailbombs: check. Tι άλλο θες να συζητήσουμε; Έχω και τη μάρκα του τζελ που βάζει στο μαλλί...  :P :P :P :P :P ;D :-* )

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.rotosound.com/distributors.html

 

παντως στην ΑΘΗΝΑ εχω δει στον Τριμη.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν βρεις άκρη και είσαι Aθήνα, ψάξε και στο δρομάκι που είναι πίσω από την Aκαδημίας στο ύψος του παλιού rock city. Είχα πάρει πριν 10 χρόνια ένα σετ Rotosound για μπάσσο. Ήταν στον 1ο όροφο. Αν υπάρχει το μαγαζί ακόμα μπορεί και να έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mενέλαε, επειδή σε κόβω ότι θες να μάθεις γνώμες για τους Nailbomb: ναι, είναι υπέροχοι και όχι, δεν θα σε κάνουν να ακουστείς σαν τον Bellamy.  ;D

 

 

 

(Sustainer: check, Kaoss Pad: check, Μanson Guitars: check, killswitch: check, Nailbombs: check. Tι άλλο θες να συζητήσουμε; Έχω και τη μάρκα του τζελ που βάζει στο μαλλί...  :P :P :P :P :P ;D :-* )

 

Άθλιε τύπε.  :P Δε θέλω να γίνω bellamy στη θέση του bellamy! Έχει κάνει ενδιαφέροντα πράγματα όμως, γι αυτό και ρώταγα. Άσε που για manson δε ρώτησα ποτέ!  ;D Εν προκειμένω όμως την πάτησες, διότι κοίταγα για κάτι πιο vintage από τους Nailbomb χαρχαρχαρ ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mενέλαε, επειδή σε κόβω ότι θες να μάθεις γνώμες για τους Nailbomb: ναι, είναι υπέροχοι και όχι, δεν θα σε κάνουν να ακουστείς σαν τον Bellamy.  ;D

 

 

 

(Sustainer: check, Kaoss Pad: check, Μanson Guitars: check, killswitch: check, Nailbombs: check. Tι άλλο θες να συζητήσουμε; Έχω και τη μάρκα του τζελ που βάζει στο μαλλί...  :P :P :P :P :P ;D :-* )

 

Άθλιε τύπε.  :P Δε θέλω να γίνω bellamy στη θέση του bellamy! Έχει κάνει ενδιαφέροντα πράγματα όμως, γι αυτό και ρώταγα. Άσε που για manson δε ρώτησα ποτέ!  ;D Εν προκειμένω όμως την πάτησες, διότι κοίταγα για κάτι πιο vintage από τους Nailbomb χαρχαρχαρ ;D ;D

 

Τι μέρα που ο Μενέλαος θα βάλει στην κιθάρα του τους Nailbomb εγώ θα μάθω κλαρίνο!!!

 

Αλήθεια τι τιμές παίζουν στους μαγνήτες αυτούς;;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου