Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με την M-audio fast track usb


gkar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.έχω εγκαταστήσει κανονικά τους drivers της κάρτας και ενώ έχω κανονικά ήχο αρκετές φορες έτσι στα ξαφνικά κόβεται ο ήχος και δεν ακούγεται τίποτα,δηλαδή ανοίγω πχ με το media player ένα τραγούδι και ενώ παίζει κανονικά δεν ακούγεται ήχος.

Αν κάποιος έχει η είχε παρόμοιο πρόβλημα την ίδια κάρτα η και με διαφορετική και μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμούσα! :)

 

Ευχαριστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παραξενευει αυτο που λες ξαφνικα....δηλαδη ακους ενα κομματι και ξαφνικα κοβεται ο ηχος η απο την αρχη δε μπορεις να το ακουσεις??2 λυσεις

1.κατεβασε τους τελευταιους drivers απο το site της m-audio

2.κοιταξε στο control panel ποια καρτα ηχου ειναι προεπιλεγμενη και τις ρυθμισεις της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή παίζει κανονικά,μετά απο λίγο κόβεται ο ήχος.

ουφ..δεν την παλευει μου φαίνεται η κάρτα μάλλον έχει ψυχολογικά προβλήματα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή παίζει κανονικά,μετά απο λίγο κόβεται ο ήχος.

ουφ..δεν την παλευει μου φαίνεται η κάρτα μάλλον έχει ψυχολογικά προβλήματα ;D

 

Πιθανοτατα κανε ενα install τους νεοτερους drivers απο το site της m-audio και αν δεν γινει τπτ στειλε την πακετο πισω απο εκει που την πηρες!!!ελπιζω να ισχυει ακομα η εγγυηση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα αλλά τπτ,τεσπα μάλλον θα πάει πίσω από κει που ρθε!

Πριν λίγες μέρες την πήρα οπότε η εγγύηση ισχύει.

πάντως thanks για τις απαντήσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα.έχω εγκαταστήσει κανονικά τους drivers της κάρτας και ενώ έχω κανονικά ήχο αρκετές φορες έτσι στα ξαφνικά κόβεται ο ήχος και δεν ακούγεται τίποτα,δηλαδή ανοίγω πχ με το media player ένα τραγούδι και ενώ παίζει κανονικά δεν ακούγεται ήχος.

Αν κάποιος έχει η είχε παρόμοιο πρόβλημα την ίδια κάρτα η και με διαφορετική και μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμούσα! :)

 

Ευχαριστώ.

 

Και εγώ το έχω έδω και πολύ καίρο...δεν φτέει η κάρτα...Η Drivers φτένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Drivers φταίνε, αν πειράξεις τις ρυθμίσεις απι το tray, επανέρχεται. Εμένα μου κάνει διακοπή όταν ανάβει το ψυγείο και απ' ότι ξέρω, υπάρχει μια ευαισθησία με την τάση. Πάντως σίγουρα δεν είναι η κάρτα.

www.myspace.com/kostasbasdanis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Drivers φταίνε, αν πειράξεις τις ρυθμίσεις απι το tray, επανέρχεται. Εμένα μου κάνει διακοπή όταν ανάβει το ψυγείο και απ' ότι ξέρω, υπάρχει μια ευαισθησία με την τάση. Πάντως σίγουρα δεν είναι η κάρτα.

Ακριβώς...

στα win7 δεν το είχα ας πούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου