Προς το περιεχόμενο

Πάρτε παιχνίδι σφαλιάρα πληχτρολόϊ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καΐλα...

 

Φίλε τρίγκα, πρέπει να κόψεις το μούσι και τα κατσικίσια τα γάλατα... Σου δημιουργούν καλλιτεχνικές διαταραχές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το στείλανε και είπα οτι τα μικρά μέταλα θα ψήνονται για προπόνηση με το ψέμα απο guitar hero.

 

Λίγο έπαιξα, αλλά αν είχε τζαζιές θα το λιωνα.

 

Το γάλα είναι ιερό ρε δεν κόβεταί έτσι.Είναι σαν να κόβεις........την εκκλησία,αυτά δεν κόβονται με τπτ.Όσο υπάρχει η γή θα γυρνάει το εικονοστάσι με τον πολυέλαιο κ το θυμιατό ρε συ.

 

Ταραχές μόνο τα φασόλια ξέρω για ταραχές Α βαθμού ρουφήχτρας ο μήτσος για καλλιτεχνικές δεν ξέρω.Ντέντ είμαι καλλιτέχνης εγκώ, ο Νταλάρας είναι μόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου παρουσιάζει πρόβλημα το παιχνίδι κολλάει αφού πατήσω tutorial δλδ όταν είναι να ξεκινήσει το τραγούδι.  :( Τι είναι βσκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα για λιγο καιρο, αλαλ το βαρεθηκα... ΠΟΟΟΟΟΛΥ καλη υλοποιηση, αλλα αμα δεν εχεις την κιθαρα-μοχλο του playstation, δε θα κρατησει και πολυ ο ενθουσιασμος....

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου