Προς το περιεχόμενο

The Easy Star All


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Exoυν κάνει όλο το δίσκο των Pink Floyd Dub(dark) Side of the Moon σε ρέγγε παιδιά...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=gVwQzB6JDSk

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=uHO5z4W9MvA&feature=related

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι γενικά υπέρ τέτοιων ενεργειών (όχι πάντα), οπότε αυτό που μπορώ να πώ είναι πως τουλάχιστον είναι ευρηματικοί και τρόπον τινά πρωτότυποι. Δεν θα προτιμούσα φυσικά τις συγκεκριμένες εκτελέσεις, αλλά είναι κάτι διαφορετικό κι ενδιαφέρον. Φυσικά στα συν τους είναι ότι προφανώς ακούν pink floyd. Κερδίζουν μερικούς πόντους εδώ! Πάλι καλά να λέμε που δεν έγιναν trance διασκευές, όπως είναι της μόδας πλέον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετική δουλειά, τώρα τελευταία το ακούω συνέχεια.... πραγματικές διασκευές και όχι επανεκτελέσεις, όπου χρειάστηκε δημιούργησαν ακριβώς τους ίδιους ήχους με τους κανονικούς και γενικά μια εμπνευσμένη δουλειά. Απ'όσο ξέρω έχουν άλλον έναν τέτοιο δίσκο στο ενεργητικό τους, έχουν διασκευάσει κάποιον δίσκο των radiohead.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστοί εδώ και καιρό για τις διασκευές τους σε Dark Side & OK Computer...

Χωρίς να επικροτώ πολύ τέτοιες κινήσεις (μα καλά το εξώφυλλο του σημαντικότερου άλμπουμ στην ιστορία της μουσικής με το χασισόφυλλο από κα;) έχω να πω ότι η παραγωγή τους είναι για ΟΣΚΑΡ (τους έχω ακούσει και σε δικές τους δουλειές) ενώ και σαν μουσικοί είναι απίστευτοι!...

 

(σ.σ. άντε και κάτι καλό από τις ρέγγες  ::) εεε από την reggae.. ;D.!!! no offense... ;))

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου