Προς το περιεχόμενο

event alp ή 5 tascam vl-a5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά, το ερώτημα είναι:

Να πάρω

Event alp5 τώρα 200Ε απο αγγέλία, 222 απο musicstore retoure, 245 καινούρια

ή

Tascam vl-a5 266E ,αλλα πότε δεν ξέρω μιας και έρχονται 30 Αρπίλη και αν υπάρχουν πολλές κρατήσεις ποιος ξέρει πότε?

 

Η αλήθεια είναι οτι θέλω να δουλέψω και μπάσσο αρκετα ,σε αυτα οπότε τα -3db στα 38Hz των Tascam μου ακούγονται ιδανικά για τα λεφτά τους. Απο την άλλη και οι καλες κριτικές για τα Event και αυτο "ecxeptional midrande clarity" :-\ κοντεύουν να με πείσουν.

Απο ότι καταλαβα στο προηγούμενο σχετικό θέμα μάλλον κανεις δε ξέρει ποτε τελικά θα είναι πραγματικά διαθέσιμα τα Tascam ???

Δεν έχω ακούσει κανένα απο τα δύο ζευγάρια οπότε...

...Ευχαριστώ για την όποια βοήθεια

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να σου συγκρίνουμε 2 ηχεία, όταν το ένα από αυτά δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη, δεν το βρίσκεις λίγο άτοπο;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

::)

Χμμ ε, ναι μάλλον έχεις δίκιο...

Απλά κρίνοντας απο τα vl-x5 ήθελα να ακούσω γνώμες για τα χαμήλα τους καθότι με ενδιαφέρει για μπάσσο΄ καθώς και για το αν όντως έχουν τέτοια ευκρίνεια στα μεσαία τα Event όσο λένε στα Reviews.

Όπως και να έχει αν θεωρείται άστοχο το θέμα δεν έχω πρόβλημα να σβηστεί  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως πρεπει να τα ακουσεις προσωπικα και ποσο μαλλον οταν δεν εχει κυκλοφορησει το ενα μοντελο.Παντως τα ALP 5 ειναι πολυ καλα για την τιμη τους αλλα δεν ξερω αν σε συμφερει να τα παρεις μεταχειρισμενα μιας και καινουργια ειναι πολυ φθηνα.

after WTC what ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου