Προς το περιεχόμενο

Vartanis - Αχ και βαχ (Beethoven)


Χάρης Ο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να 'μαι παλι :D

Σε αυτο το κομματι θελω να σας δειξω την ανατροφη και την μορφωση (πιανο, Γαλλικα, μπαλετο,μαγειρικη κ.λ.π) που εχω. ;D

Οι στιχοι αναφερονται σε πραγματικη, προσωπικη μου ιστορια, παλια μεν, αλλα οχι ξεχασμενη :'(

Ο ηχος της κιθαρας οπως παντα,ξεχωριστος, αυτος που λατρεψατε και αγαπησατε. ;D

Και βεβαια παλι τραγουδαω, γιατι ΕΣΕΙΣ το ζητησατε. ;D

Και τελος, το γνωστο υφος μου, που εχει γινει σφραγιδα ποιοτητας και εμπιστοσυνης. 8)

Θα ηθελα την γνωμη σας, για αυτο που ζηταω ......οπως παντα.

Ευχαριστω.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και τελος, το γνωστο υφος μου, που εχει γινει σφραγιδα ποιοτητας και εμπιστοσυνης. 8)

Θα ηθελα την γνωμη σας, για αυτο που ζηταω ......οπως παντα.

 

Αυτούς ξέρετε, αυτούς εμπιστεύεστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ορμώμενος από το filename (betoven.mp3) θα ήθελα να επισημάνω ότι πιθανώς δεν αναφέρεσαι στον Ludwig van Beethoven αλλά στο Dirk de Betoven, το γνωστό Βέλγο μηχανικό που ανακάλυψε το μπετόν.  :)

 

Το τραγούδι μου άρεσε περισσότερο από τα άλλα που έχεις ανεβάσει αλλά το φάλτσο εκεί που λές "...και το Μπετόβεν..." είναι τραγικό/απάλευτο. Διόρθωσέ το κι εκεί και είσαι έτοιμος για διεθνή καριέρα. (Και στο κλασικό ρεπερτόριο) :)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι ρε θεριό ανήμερο.Δάντης εφέ "κομμάτια" σε πρώιμη κατάσταση και με δόσεις....τράπεζας.Το φάλτσο με τον μπετόβεν όταν πέρασε απ το αφτί μου δεν κατάλαβα κάν τι έλεγες, τόσο πολύ το διέγραψε το μυαλο/αυτί μου.

 

Κιθαρόνι, μέσα σε φρυτέζα κλασσικά.

 

Μπράβο αγόριμ, αξιοζήλευτο.Καριερίστα με τρίχα και μουστάκι.Γουρούνι με σπουδές.Εκπολιτισμένη 80τίλα.Αντιαλλεργικό φλίτ για ιάπωνες με καρκίκο κ φαλάκρα.Αχ αχ αχ ατιμούτσικο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γινω λιγο σαφης γιατι μαλλον το αμελησα.

Αγαπητε Χαριλαε

 

......δεν αναφέρεσαι στον Ludwig van Beethoven αλλά στο Dirk de Betoven, το γνωστό Βέλγο μηχανικό που ανακάλυψε το μπετόν.

Τον πρωτο κυριο δεν τον ξερω και φυσικα αναφερομαι στον Βελγο,

που αναλαλυψε το μπετον, γιατι οπως ειναι γνωστο, χτιζω τα τραγουδια μου πανω σε γερες βασεις.Τι αλλο καλυτερο απο μπετον;

 

.....αλλά το φάλτσο εκεί που λές "...και το Μπετόβεν..." είναι τραγικό/απάλευτο.

 

Και παλι λαθος. Ειναι ΛΥΓΜΟΣ. Καθαρα και με παθος. Ειναι πονος. Αλλα τι ξερετε εσεις απο τεχνη. ???

 

Και τελος φιλε μου TRIGGA καταλαβαινω το ποσο ζηλευεις αυτον τον ηχο της κιθαρας, οπως ολοι αλλωστε. ;D ;D ;D ;D

Ευχαριστω παντως για την προσοχη σας.

 

 

 

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....

Τι αλλο καλυτερο απο μπετον;

...

 

Ο μπετόστοκος.

Μπορείς να γεμίζεις και τις χαραμάδες ανάμεσα στα μαύρα και τα άσπρα.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ πρωτοτυπη η ριμα του Μπαχ με το αχ βαχ...Πως την σκεφτηκες ρε συ?

 

Κοιταζοντας ενα πινακα του Νταλι. ;)

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου