Προς το περιεχόμενο

Vartanis - Αχ και βαχ (Beethoven)


Χάρης Ο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον γενικοτερα πολυ αξια εχουμε δωσει,ζητω συγνωμη για τη συμμετοχη μου κ δεν θα επαναληφθει.

 

Παρομοίως ζητώ συγνώμη που απαντώ σε αυτό το θέμα πρώτα από τον εαυτό μου τον οποίο σέβομαι και το θεωρώ κατάντια που απαντώ σε αυτό το θέμα και έπειτα από τους υπόλοιπους. Φυσικά απαντώ σε αυτό το θέμα για πρώτη και τελευταία φορά.

 

 

Δεν εχω καμμια ορεξη να το παιζω ο κακος σε μια αυτονοητη κατασταση που κανεις δεν ασχολειται,παρα μονο για να ειρωνευτει ή να συμμεριστει μια κατω του μετριου αποδοση.

 

Βαρτάνης επειδή από λόγια ίσως να μην παίρνεις, να σου το πω αλλιώς αυτό που λέει ο blue με νούμερα. Για μένα στη σύνθεση με άριστα το 10 παίρνεις 0 και αν δεν μπορώ να βάλω 0 σου βάζω 1. Το στίχο και την ερμηνεία πραγματικά δεν θα τα σχολιάσω, είναι ό,τι χειρότερο έχω ακούσει εδώ μέσα. Προσωπική άποψη την οποία πρέπει να σεβαστείς. Επίσης κατάλαβε κάποια στιγμή ότι υπάρχουν παιδιά εδώ μέσα που σε ένα home studio βγάζουν αποτέλεσμα που είναι αξιοζήλευτο, μιλώντας πάντα για ποιότητα στην παραγωγή και όχι απαραίτητα στην σύνθεση.

 

 

Αυτη ειναι η κριτικη μου για τα κλιπς σου Βαρτανη κ αν νομιζεις οτι επειδη στη λεω ωμα ,εχω κατι προσωπικο εναντιον σου, οπως επιμενεις,να πας να κοιταχτεις.

 

Φαίνεται ο τύπος βλέπει παντού συνομωσίες. Εγώ δεν θα του πω να πάει να κοιταχτεί αλλά να καταλάβει ότι πολλοί από εμάς θεωρούμε ότι γράφει σαχλαμάρες όταν πιάνει την κιθάρα του και δεν μας αρέσει καθόλου αυτό που ακούμε και δεν μας μένει τίποτα.

 

Μετανιωνω που μπηκα στη διαδικασια να απαντησω σοβαρα σε αυτο το θεμα

 

+100000000000

 

Αρα δεν ειναι αχτι,ειναι βλακεια μου που μιλησα σοβαρα εκει που μονο ο ΠΑΟΚ δινει τη λυση.

 

+100000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Και βεβαια υπαρχουν ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ, αλλα αυτες επιβεβαιωνουν τον ΚΑΝΟΝΑ.

 

 

Μια εξαίρεση δεν επιβέβαιώνει έναν κανόνα. Τον απορρίπτει.  ;)

Αν θέλεις να μάθεις την προέλευση αυτής της παρεξηγημένης φράσης δεν έχει παρα να κοιτάξεις εδω: http://en.wikipedia.org/wiki/Exception_that_proves_the_rule

 

 

 

[ offtopic ]

 

να σαι καλα φιλε για το λινκ. κι εμενα ποτε δε μου καθισε καλα αυτη η φραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην εγω δεν αισθανομαι την αναγκη να ζητησω συγνωμη, που αναγκαζομαι να ξαναγραψω. ;D

Αλλα για να ειμαι δικαιος ,πρωτα προς εμενα και μενα για το αλλο ατομο,που θα αναφερω παρακατω,οφειλω να πω ενα μεγαλο συγνωμη, γιατι βλεποντας την πορεια και τα λεγομενα αυτου του ανθρωπου,ειδα οτι το αξιζει και με το παραπανω.

Και φυσικα αναφερομαι στον bouka.

Ασχετα με καποιες αντιπαραθεσεις που ειχαμε πιο παλια, ειδα, οτι ο ανθρωπος εδειξε ανωτεροτητα, τις παρεκαμψε και μου εγραψε με πολυ ωραιο ΥΦΟΣ και ΤΡΟΠΟ αυτα που εκεινος  νομιζει σωστα.

Και ναι φιλε μου,σε ενα αλλο θεμα που ειχες γραψει για το freeamp κατευθειαν πηγα και το κατεβασα,αλλα ατυχησα.

Και παλι ναι θα πω,γιατι γραφω την κιθαρα κατευθειαν στην καρτα,μεσω ενος πεταλιου YAMAHA FX500 που εχω.

Αλλα δεν το ειχα μυστικο, γιατι σε καποιο αλλο θεμα ,παλι με τραγουδι μου, ειχα γραψει με τι γραφω και μαλιστα ο kilon μου εκανε και πολυ ωραια πλακα.

Δυστυχως δεν ξερω να το παρεμβαλω για να δουνε μερικοι ποια ειναι τα μεσα που γραφω.Ισως τοτε να μαζεψουν τα λεγομενα τους.

Που χλωμο το βλεπω.Θα βρουν παλι κατι να πουν.

 

Σιγουρα την εκφραση *υπαρχουν και εξαιρεσεις......κ,λ,π* δεν ειναι δικια μου,αλλα την ξερει ολος ο κοσμος.

Οσο για την αντιπαρεθεση απο την wikipedia,θα σας παρεμψω σε ενα προσφατο αρθρο του eye... γυρω απο αυτην και την σοβαροτητα των γραφομενων εκει.

 

Και τελος sonic,δεν μπαινω και στον κοπο να  σου απαντησω γιατι απλως τα περισσοτερα που λες ,εχουν ηδη απαντηση.

Μονο που θελουν διαβασμα. ;D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου