Προς το περιεχόμενο

MOTU 828 MKIII νέα και ανανεωμένη!!!


ruffneck

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπίζω να βελτίωσαν τους μετατροπείς γιατί μέχρι τώρα ήταν απαράδεκτοι.

 

ε οχι και απαράδεκτοι... :P

 

Οκ, το παίρνω πίσω. Πολύ μέτριοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 2 Motu μκ2 και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος, αμάν αυτή η κλάψα >:( άμα δεν ξέρει να βάζει σωστά τους drivers δεν φταίει η motu επειδή ο άλλος είναι τελείως άσχετος.Στην τελική μπορείς να κατεβάσεις και τους νεότερους αν σου τύχη πρόβλημα και όλα Ο.Κ.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 2 Motu μκ2 και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος, αμάν αυτή η κλάψα >:( άμα δεν ξέρει να βάζει σωστά τους drivers δεν φταίει η motu επειδή ο άλλος είναι τελείως άσχετος.Στην τελική μπορείς να κατεβάσεις και τους νεότερους αν σου τύχη πρόβλημα και όλα Ο.Κ.

 

Πέστα αυτά και στους κλαψιάριδες του http://www.unicornation.com/.

Ghen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 2 Motu μκ2 και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος, αμάν αυτή η κλάψα >:( άμα δεν ξέρει να βάζει σωστά τους drivers δεν φταίει η motu επειδή ο άλλος είναι τελείως άσχετος.Στην τελική μπορείς να κατεβάσεις και τους νεότερους αν σου τύχη πρόβλημα και όλα Ο.Κ.

 

Πέστα αυτά και στους κλαψιάριδες του http://www.unicornation.com/.

 

σωστά λέει ο ghen,είναι να μη σου κάτσει το πρόβλημα.ενώ στα mac είναι άψογη στα windows κατάφερα να την κάνω να δουλέψει μετά απο 4 αλλαγές pci firewire cards (με την ads pyro)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τίτλος του thread μου θυμίζει διαφήμιση... σερβιέτας;;  :D :D (Sorry, δεν άντεξα, έπρεπε να το πω).

 

Τώρα που το λες δεν έχεις άδικο, τουλάχιστον σε αυτό το thread που έχω γράψει δεν έχει φτερά ;D ;D

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου