Προς το περιεχόμενο

My Secret Compination: Καφρομέταλ διασκευή. Τα υπόλοιπα μέσα...


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι η ίδια λογική που γράφουν στην ταυτότητά μου το επίθετο Λάμπρος ως "Lampros" και όχι "Lambros"  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Το είχα καταλάβει το λάθος μου και ξανανέβασα το mp3 στο box για να διορθώσω το ορθογραφικό, αλλά στο νόιζ δεν...  ::) ::) ::) :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 3 μήνες αργότερα...

Αν και άργησε πολύ και πέρασε η μόδα του, η αγαπημένη σας διασκευή τώρα και σε βίντεο:

 

[flash=200,200]

 

Με το up που γίνεται για το βίντεο θέλω να καταγγείλω τους κόπιες που κάνανε και αυτή μέταλ διασκευή...

 

Δείτε τα related videos και θα καταλάβετε. Ακόμη και σε live, ακόμη και με μπουζούκι κάποιοι άλλοι (από το "λαικό" απόσπασμα και καλά)

 

Επίσης υπάρχει και ένα βίντεο με το κομμάτι μας από άλλον ο οποίος απλώς λέει τα ονόματά μας και έχει και rapidshare link, χωρίς να τον ξέρω καν.

 

Ευχαριστούμε και να μην ξεχνάτε ποιός κάνει τις αυθεντικές κακο-καφρομέταλ διασκευές!  ;D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

της μπούτας το κάγκελο γινεται εδώ μπρε!!!πωωωω βραδιατικαα

 

Ειλικρινά βασανίστηκα να τελειώσω το βίντεο. Κόντεψα να τελειώσω εγώ πριν το βίντεο.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά μιλώντας... έτσι και το στείλεις στο STAR είμαι βέβαιος ότι θα το παίξουν. Ίσως μάλιστα να το κάνουν στο δελτίο ειδήσεων...

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά μιλώντας... έτσι και το στείλεις στο STAR είμαι βέβαιος ότι θα το παίξουν. Ίσως μάλιστα να το κάνουν στο δελτίο ειδήσεων...

 

:)

 

Ίσως μάλιστα να το κάνουν στο δελτίο ειδήσεων...

 

Έτσι είναι το σωστό!  ;D ;D ;D

 

Πέρα απο την πλάκα μου το είχε πει και ένας γείτονας στο ανσανσερ το βράδυ που το ηχογραφούσαμε (και πρήχτηκε προφανώς απο τις γκαρίδες και το gain) να το στείλω σταρ.

 

Τώρα πια όμως πέρασε η μόδα του και δεν νομίζω να ασχοληθεί κανένας.

 

άσχετο αλλα eye σε έχω κάνει friend στο myspace απο χθές και δεν με έχεις αποδεχτεί ακόμα. θα παρεξηγήσω...  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου