Προς το περιεχόμενο

innosent sound . ένα δικό μου project...


avasil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ένα δικό μου project , έιναι δύσκολη μουσική καταλαβαίνω...  ;D

δέχομαι την όποια κριτική!

ανεβάζω μόνο ένα κομμάτι λόγο χώρου, όποιος θέλει να ακούσει τα υπόλοιπα στο

www.myspace.com/innosentsound

τα κομμάτια αποτελούν μια θεματική ενότητα και αν μπορείτε ακούστε τα όλα πριν καταλήξετε σε γνώμη...

καλή ακρόαση

(για να μπορέσω να τα ανεβάσω έριξα το data rate του mp3...)

 

 

innosent sound www.myspace.com/innosentsound

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ενδιαφερουσα δούλεία και πολυ ωραια παραγωγή.

Το wake up μου άρεσε και μετά το and now what.

Και η σειρά που τα έχεις ειναι καλή ως ροή...

 

Ωραιος... ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτά είναι. Ωραίο vibe το κομμάτι, πραγματικά εμπνευσμένη η χρήση του κλαρινέτου, μου έφερες συνειρμικά στο μυαλό τους φοβερούς ez3kiel, και αυτό είναι καλό πράγμα.

 

με έψησες κάργα, ακούω και τα υπόλοιπα, εύγε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη φιλε μου, αλλα οπως και εσυ εγραψες, η μουσικη σου ειναι πολυ ...δυσκολη, τουλαχιστον στα δικα μου αυτια.

Μου φανηκε περισσοτερο σαν επενδυση για ταινια.

Αλλα και παλι  ......χμμμμμμ. ???

Οντως το κλαρινετο, η οτι τελος παντως ειναι,γιατι χανεται μεσα στη γενικη  ...θολουρα, ειναι κατι πρωτοτυπο,αλλα μελωδικες γραμμες δεν υπαρχουν, αλλα και δεν ξερω αν χρειαζονται, γιατι δυστυχως δεν εχω τετοια ακουσματα και δεν ξερω πως  ...λειτουργει αυτη η μουσικη.

Παντα φιλικα.Καλη συνεχεια.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικη δουλεια....πραγματικα,...απιστευτη ατμοσφαιρα και ειδικα οι φωνες και το κλαρινο δινουν απιστευτη ενταση στη μουσικη σου!!αλλα μην δινεις τον τιτλο "δυσκολη" μουσικη γιατι αποτρεπεις καποιους απο να το ακουσουν!!εμενα μου φαινεται αρκετα φιλικη στον ακροατη(..εχω ακουσει αρκετα avant garde-εντελως,μα εντελως unfriendly-για αυτο στο λεω :P)!συγχαρητηρια :)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια! είναι δύναμη για συνέχεια.όντως είναι κλαρίνο και το χρησιμοποιούμε και στην μπάντα που παίζω (bubasvabe).

innosent sound www.myspace.com/innosentsound

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε,

 

λόγω χρόνου άκουσα μόνο το πρώτο κομμάτι από το myspace και έμεινα άφωνος με την ατμόσφαιρα και τις μουσικές εικόνες που έχετε δημιουργήσει.

 

Πραγματικά με άγγιξε πολύ.

 

Κάποια στιγμή που θα έχω ηρεμία θα αφιερώσω περισσότερο χρόνο στη σελίδα σας.

 

Καλή επιτυχία στη συνέχεια!

 

ΥΓ. To innosent σημαίνει κάτι που το γράφετε με s;

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε,

 

λόγω χρόνου άκουσα μόνο το πρώτο κομμάτι από το myspace και έμεινα άφωνος με την ατμόσφαιρα και τις μουσικές εικόνες που έχετε δημιουργήσει.

 

Πραγματικά με άγγιξε πολύ.

 

Κάποια στιγμή που θα έχω ηρεμία θα αφιερώσω περισσότερο χρόνο στη σελίδα σας.

 

Καλή επιτυχία στη συνέχεια!

 

ΥΓ. To innosent σημαίνει κάτι που το γράφετε με s;

 

 

ευχαριστώ φίλε, όλο το project ονομάζεται innocent when you dream ( τραγουδι του tom waits). η λέξη innocent  μου άρεσε πιο πολύ σαν innosent οπότε το ονόμασε innosent project...  οι τίτλοι των τραγουδιών είναι η καθημερινότητα μας ... και η καθημερινότητα μας είναι και οι δύο φώτος που έχω...  η πίσω είναι αλλαγή χρονιάς στην κων/πολη, και σε μια τόσο αισιόδοξη γιορτή , ένοπλοι αστυνομικοί ανεβασμένοι σε κτήρια φυλάν την πλατεία... κάπου εκεί πεθαίνει και η αισιοδοξία... η άλλη φώτο είναι ένα παιδί , πλανόδιος ζητιάνος στο Πεκίνο,σε ένα τρόπο ζωής που κανένας δεν θα επιθυμούσε, αλλά καταφέρνει και χαμογελάει τόσο αληθινά...εκεί κάπου γεννιέται η αισιοδοξία... γι΄αυτό λοιπόν αθώοι είμαστε μόνο όταν ονειρευόμαστε...

innosent sound www.myspace.com/innosentsound

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι΄αυτό λοιπόν αθώοι είμαστε μόνο όταν ονειρευόμαστε...

 

Μου αρεσε πολυ!κρυβει μεγαλη αληθεια μεσα του...και να προσθεσω και μια φραση που ειχα δει γραμμενη σε εναν τοιχο και με ειχε συγκλονισει: "Μονη μας πατριδα τα παιδικα μας ονειρα"

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου