Προς το περιεχόμενο

Τι γίνεται στο πλαίσιο? Φέρνουν μηχανήματα για Home Recording?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δηλαδή έχουμε δεδομένο ότι ξέρει να χρησιμοποιεί σωστα το ιντερνετ και οτι ξέρει τα γνωστά διάφορα fora.

Ε τότε πάω πάσο.

 

(προφανώς και συμφωνώ με αυτό που λέτε, απλά δεν παίρνω ως δεδομένο, ότι αυτά που ξέρουμε εδώ μέσα για την αγορά, τα ξέρει και ο υπολοιπος κόσμος-και γω πριν μπω στο νοιζ, δεν είχα ιδέα οτι υπηρχε ο θωμάς για παράδειγμα, ούτε μπορούσα να κάνω διαφορετική έρευνα αγοράς για μουσικά προιόντα πέρα απο το παω στο μαγαζι και ρωτάω και τον πωλητή, καθώς δεν είχα κάποιον στο κύκλο μου που να ασχολείται)

 

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γενιά η δικιά μου και οι μεθεπόμενες ξέρουν να χρησιμοποιούν άνετα το ίντερνετ και με ερευνητικούς σκοπούς.Το '85 είμαι....Απο κεί και πέρα με βάζουν κάτω και με πατάνε τα παιδιά.Πρίν απο μένα αρχίζουν να δυσκολεύουν τα πράματα αλλά να μπούνε σε ένα γκούγκλε και να δούνε 2 πράματα πριν πάνε στον πωλήτη ή αφού πάρουν τη γνώμη του μπορούνε.

 

Αν μιλάμε για 50ρη άσχετο με υπολογιστές τι να πω....Αν και πλέον σήμερα σε πολλές μή χειρονακτικές εργασίες επιβάλλεται ο υπολογιστής και το ίντερνετ και θές δε θες κάτι μαθαίνεις.

 

Τελικά μικρό ποσοστό πλέον έιναι αυτό που δεν έχει ιδέα.Ποσοστό καταναλωτών, όχι γενικού πληθυσμού :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δεν ξέρεις να γράψεις στο google "Ονομα προιόντος που με ενδιαφέρει" κενο review,

 

τότε τί να το κάνεις το ανεμιστηράκι? Πέτα όλο το pc και άρχισε το γκόλφ!  ;)

 

Trigga και ο πατέρας μου που είναι του '56 μια χαρά το δουλέβγει το ιντερνέτι και βρίσκει τα reviews που τον ενδιαφέρουν.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνω ένα ακραίο σημείο αναλφαβητισμού, γιατί πλέον λέγοντας προσωπικος υπολογιστής περιέχεται πάνω στην εκμάθηση της μητρικής μας γλώσσας, και πατάω εκεί για το μικρό ποσοστό περιπτώσεων.Ο πατέρας μου που είναι ιδιωτικός υπάλληλος σε εργοστάσιο δεν ξέρει να δουλέψει το dvd player όχι να του δώσω και υπολογιστή.

 

Υπάρχουν ακόμα αυτές οι περιπτώσεις ....

 

Συμφωνω σε αυτό με το γκόλφ που λές αλλα κάντο καλύτερα τέννις να χει πιο πολυ ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφού το θέμα μετατράπηκε από :

"Τι γίνεται στo Πλαίσιο" σε...

"προιόν + review στο google" και στη συνέχεια σε...

"πατέρας + review στο noiz"...

 

...να πω κι εγώ ότι ο πατέρας μου είναι το '45 έχει ξεφτιλίσει τις 300 από τις 478 πασιέντζες του Solitaire 2008 και χθες-προχθές με ρώτησε "τι είναι τα Blog?" και επίσης θέλει να ψάξουμε μαζί στα sitezzzz (όπως το λέει) για να αγοράσει ένα καλό laptop ! High Tech Father !

Nothing is said that has not been said before...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου