Προς το περιεχόμενο

fret leveling στην Θεσσαλονικη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκτος απο κιθαριστες κ μπασσιστες εχετε κανεναν αλλο στην μπαντα?

ναι εχουμε και εναν φουρναρη και εναν μπασκετμπολιστα...πλακα μου κανεις ρε φιλε!!!

 

κοιτα δεν ηθελα να μιλησω ετσι αλλα η ειρωνεια σου με αναγκαζει!

 

εισαι ενα ατομο που δουλευεις στον στολα οποτε δεν εισαι και το πιο αντικειμενικο ατομο ατομο να μιλησεις για τον στολα!

αν δεν τιμησεις το σπιτι σου ...θα πεσει να σε πλακωσει.

 

εγω ειμαι προγραμματιστης και δεν εχω καμια δουλεια με τους οικους μουσικης και τα ρεστα.

οποτε ασε να πει κανενας αλλος την γνωμη του για τα σερβις στο "μαγαζακι" σας.

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...οποτε ασε να πει κανενας αλλος την γνωμη του για τα σερβις στο "μαγαζακι" σας.

 

...oouch!

 

ειρηνη υμιν παιδια...  ;D

 

take it easy

 

ο καθενας ας παει εκει που τον βολευει...

 

Εγω ας πουμε, εχω να πω τα καλυτερα λογια για τον Γιαπιτζογλου. Μεχρι στιγμης οτι μου εκανε ειναι Super.

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονικη ειναι αυτος? Εχεις αλλα στοιχεια να μου δωσεις? (διευθυνση, τηλεφωνο...)

 

Το εργαστηριο του ειναι στη Νεαπολη αλλα εχει κι ενα μαγαζι στο δρομο που ειναι ο Ζαχος.

Εκει θα σου πουν πιο πολλα. Το τηλεφωνο δεν το εχω αυτη τη στιγμη ευκαιρο.

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καθενας ας παει εκει που τον βολευει...

πολυ σωστα! ο καθενας εχει βρει τον μαστορα του!  ;D

 

εγω χρονια τωρα παω οτι εχω απο κιθαρα στο dr fret κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος!

απο τον τσελιο εχω παρει μονο μια κιθαρα κ μου την σεταραν οπως την ζητησα! σε τπτ αλλο δεν εχω προσωπικη εμπειρια!

ο μιχαλης μου εκανα τα πρωτα service κ ημουν πολυ ευχαριστημενος!

ειναι παρα πολυ καλος αρκει να μην βαριεται!

αυτο που ανακλυψα προσφατα μεσω του ζαχου ειναι ο Παναγιωτης ο οποιος μου αλλαξε το nut στην τελε που πηρα κ εκανε απιστευτη δουλεια!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ax1ss κοιτα να σου πω πως εχει.εσυ δεν με ξερεις αρα μην μου λες περι αντικειμενικοτητες και π...ριες.θελεις να πας στον dr fret πανε.θες να πας στον ζοζεφ?πανε εκει.κ σου το ξαναλεω.ο μιχαλης δεν κανει σερβις πλεον.ουτε διαφημιση κανω ουτε τπτ.αν ειναι ''μαγαζακι'' παντως ο στολλας τι να πουν κατι μαγαζια χωμενα σε στενα δλδ.σε παρακαλω κανε μου την χαρη κ μην ξανασχοληθεις μαζι μου αφου δεν βγαζουμε ακρη...φιλικα

 

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για τον Παναγιωτη Λαμπη ( http://www.theartofwood.gr/en/inst-tr.php ) εχει κανεις γνωμη; Κανει σερβις σε ηλεκτρικες ή επικεντρωνεται μονο στην κατασκευη;

 

Ειναι κυριολεκτικα διπλα στο σπιτι μου και σκεφτομαι να του παω την τελε μου να την τσεκαρει και μαλλον να αλλαξω και το κακοκομενο (νομιζω) nut.

nothing to fear, nothing to doubt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για τον Παναγιωτη Λαμπη ( http://www.theartofwood.gr/en/inst-tr.php ) εχει κανεις γνωμη; Κανει σερβις σε ηλεκτρικες ή επικεντρωνεται μονο στην κατασκευη;

 

Ειναι κυριολεκτικα διπλα στο σπιτι μου και σκεφτομαι να του παω την τελε μου να την τσεκαρει και μαλλον να αλλαξω και το κακοκομενο (νομιζω) nut.

 

+1 για τον Παναγιώτη, είναι αυτός που συνεργάζεται με τον Ζάχο. Μου έκανε refret σε vintage Gibson μπάσο και μάλιστα maple και έκανε άψογη δουλειά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου