Προς το περιεχόμενο

U23D! Wow!


ggorgo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλήθεια είδε κανένας το U23D?

 

δεν είμαι και τρελλός φαν των U2 αλλά και συναυλία Michael Bolton να έβλεπα έτσι θα καραγούσταρα

 

i sure could use a vacation from this stupid shit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι είναι καλή φάση!

 

Το κακό με τα 3D όμως είναι ότι μετά από 15 λεπτά συνηθίζει το μάτι και ξενερώνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχεις ξαναδεί 3D νομίζω πως δεν θα ξενερώσεις...Ειδικά αυτά τα κοντινά πλάνα που νομίζεις οτι βρίσκεσαι δίπλα στον edge,προσωπικά, δεν τα χόρταινα.. ;)

Είναι κάτι πολύ διαφορετικό στην αίσθηση από τις κανονικές προβολές και έχω την αίσθηση οτι ακόμα και αν δεν είσαι τρελαμένος με το σινεμά ή ακόμα και με τους U2 θα το κατευχαριστηθείς!!Πέρασα τέλεια!

Ηταν η πιο ξεκούραστη και χορταστική συναυλία που έχω δεί! ;D ;D

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι!

και θα ήταν ακόμα καλύτερα αν η κάμερα τριγυρνούσε περισσότερο γύρω στον edge και την πραμάτια του!

 

άντε να βγει και κανα Pink Floyd Pompeii 3D!

i sure could use a vacation from this stupid shit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι είναι καλή φάση!

 

Το κακό με τα 3D όμως είναι ότι μετά από 15 λεπτά συνηθίζει το μάτι και ξενερώνεις

 

Χμμ δυστηχώς θα πρέπει να διαφωνήσω, καθέτως, διαγωνίως και παράλληλα. Όλα εξαρτούνται και απο τον τρόπο και όχι μό νο τί γίνεται. Πχ το τελευταίο  REAL 3D που είδα ήταν στο VILLAGE PARK και ήταν το BEOWULF. Φανταστική παραγωγή και μία πάρα πολυ καλή ταινία, νομίζω ότι τόσο το καλό σενάριο όσο και η σωστή σκηνοθεσία ήταν που εκτόξευσαν την παργωγή του REAL 3D. Ήταν τόσο ομοιόμορφα αλληλένδετα που πραγματικά θα ξενέρωνα να δώ πάλι την ταινία σε DVD. Το REAL 3D έδωσε περισσότερη θεατρικότητα και συναίσθημα στην ταινια απο το να είναι ένα παραπάνω εφέ.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένταξη δεν είπα ότι θα σηκωθείς και θα φύγεις και στην τελική μπορεί να είσαι τόσο ενθουσιασμένος που δεν θα το παρατηρήσεις. Απλά το μάτι συνηθίζει μετά από μικρό χρονικό διάστημα και δεν έχεις το spectrum που έχεις στην αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry...ειδατε συναυλια σε σινεμα,ετσι?και πως κοπανιεσαι???πως γουσταρεις?πως σιγοτραγουδας?πως κανεις air guitar???

 

εχεις δικιο, ειναι αρκετα ξενερωτα να καθεσαι και απλα να βλεπεις, εγω χαζοκουνιομουν στην καρεκλα βεβαια αλλα ισως μελλοντικα να διαμορφωσουν αιθουσες που να εχουν και ορθιο κοινο μπροστα!

enter the matrix!

 

α δεν ξερω αν παιζεται ακομα..

i sure could use a vacation from this stupid shit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου